SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EFEDRYNA - wykrywalność

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15673
witam, nurtuje mnie pytanie czy zażywając efedrynę (jak słyszałem pochodną metaamfetaminy) wykryje mi cos na testach robionych na amfetamine ?? (amfetaminy nie biore) jednak efke czasami chrupie na redukcji lub przed treningiem co jakis czas.. wie ktos jak to wyglada ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15673
no to troche siara ale zawsze moge stanac przy swoim i sie wykłócać ze to efedryna z tussi, ale dzieki - po sogu

teraz niczego nie mozna byc pewnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
nie wykryje imo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15673
sog

nie wszedl bo juz dalem Ci soga

Zmieniony przez - Gym4Life w dniu 2007-11-04 08:57:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
ciezko co kolwiek powiedziec - jakim testerem Cie badali nazwa ? wiekszosc testerow sprawdza na raz kilka rzeczy.... czyli efka amfa mdma itp.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
gym on napisal imo a nie jestem pewien
Sam jestem ciekaw jak to jest, podobne zwiazki pewnie jakies koncowe metabolity moga byc takie same.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
ok a wiec
NARKOTYKI I TY

AMFETAMINA TEST jest jednostopniowym, jakościowym testem, o czułości 1000 ng/ml, do wykrywania amfetaminy w ludzkim moczu. Amfetamina jest jedną z rodziny amin sympatykomimetycznych, które pobudzają centralny układ nerwowy, wywołują anoreksję, podwyższają temperaturę ciała i przepływ naczyniowo-sercowy. Może być zażywana doustnie, dożylnie lub przez palenie czy wdychanie. Amfetamina zwiększa częstość akcji serca, ciśnienie krwi oraz zmniejsza łaknienie. Zauważono, że nadużywanie amfetaminy prowadzi do trwałego uszkodzenia pewnych podstawowych struktur nerwowych mózgu.
AMFETAMINA TEST wykrywa amfetaminę obecną w moczu w czasie do 2-3 dni od momentu użycia.


Swoistość testów do wykrywania narkotyków w moczu badano dodając do moczu zdrowego człowieka, nie przyjmującego narkotyków następujące substancje: różne narkotyki, metabolity narkotyków i inne związki zwykle obecne w moczu.
Podane niżej związki nie dawały reakcji krzyżowych (wynik ujemny), jeśli ich stężenie wynosiło poniżej 100 mikrogramów/ml.

AMFETAMINA TEST-IsoTech
Amitriptyline, Acetylsalicylic Acid (Aspirin), Ampicillin, L-Ascorbic Acid (Vitamin C), Atropine, Asp-Phe Methyl Ester (Aspartame), 4-Acetamidophenol (Acetaminophen), Caffieine, (+)-Chlorpheniramine, (+/)-Chlorpheniramine, Chloroquine, (+)-Brompheniramine, 4-Dimethylaminoantipyrine, Dextromethorphan, (+-Ephedrine, (-)-Ephedrine, (1R,2S)-(-)-N-Methyl-Ephedrine, (+)-Epinephrine, Erythomycin, Ethyl p-Aminobenzoate (Benzocaine), Furosemide, Guaiacol Glyceryl Ether, 3-Hydroxytyramine (Dopamine), lmipramine, (+-lsoproterenol, Lidocaine, Penicillin-G (Benzylpenicillin), beta-Phenylpropanolamine, L-Phenylephrine, (+-Phenylpropanolamine, Pheniramine, Phenothiazine (Thiodiphenylamine), Procaine, Quinidine, Ranitidine, Sulindac, (S)-6-Metoxy-alfa-Methyl-2-Naphthaleneacetic Acid, Tyramine.



Czyli jak widac sa tam rozne izomery efedryny ktore test z tej strony co kopiowałem wykrywał.A to dlatego ze pewnie wlasnie jednym z metabolitow fety jest efedryna Druga mozliwosc jest taka ze nie wiem co pisze wiec tak bardzo sie nie wkrecaj.Ale ogolnie nie byl taki pewny na takim tescie

Zmieniony przez - rezun w dniu 2007-11-05 14:15:03

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
sa tez testery na "sline" "krew"


Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2007-11-05 15:07:21

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
we włosie ponoć do 9 miesięcy, no chyba że nie ma ktos włosów lub są zbyt krótkie.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zawsze możesz przypalić głupa,że jesteś chory i masz katar,co wiąże się z przyjmowaniem pewnych leków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
np. tussipect

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
ta a w pracy pwoiedza "ok oddzwonimy do pana"

hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Czy jest sens...

Wiecej