SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EFEDRYNA !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez pitbull61 z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 807
Witam ! Od paru tygodni ( oczywiście z przerwami ) biorę słynną mieszankę - efedrynę , aspirynę , kofeinę . Do tego trenuję na rowerku stacdjonarnym . Efekty są super , jednak spotykam się z różnymi opinami na ten temat . Słyszę , że powodoją skutki uboczne w naczyniach krwionośnych , zaburzenia pracy serca , drgawki i ine rzeczy z którymi się niekiedy spotykam . Jednak mam do was pytanie - Czy to jest tak niezdrowe że mogę od tego kopnąć w kalendarz , albo mieć wielkie powikłania zdrowotne z tego tytułu ? Czy te wszystkie rzeczy dzieją się podczas brania , a po takiej kuracji wszystko wraca do normy i nie pozostawia za sobą " czegoś " . Za odpowiedzi bardzo dziękuję .











Dean

Dean

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Dean. Sam chcialem niedawno brac efedryne, ale w ksiazce "Granice wspomagania" Mela Williamsa przeczytalem, ze w Stanach 17 osob zmarlo po tej substancji, i zrezygnowalem z tego pomyslu. Autor pisze tez, ze obecnie probuje sie wprowadzic obowiazek umieszczania napisu na produktach z efedryna, ze zazywanie tej substancji moze skonczyc sie zejsciem smiertelnym. Co do aspiryny, to zmniejsza ona krzepliwosc krwi, ale kofeina jest przez niego polecana, jako skuteczna w np. zwiekszaniu sily. Jesli masz jakies pytania, to napisz do mnie maila. Zobacz tez moj artykul w dziale "Suplementacja" o tytule takim samym jak w/w ksiazka. Pozdrawiam.

"Gaze towards the Heavens, and you might catch a glimpse of Me..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zarzywałem ECA przez 2 miesiące (2xpo 2 tygodnie)+3razy siłownia+3 razy piłka nożna/tydzień
i udało mi się zejść z 76kg na 69kg
teraz myślę o zamianie na nieco lżejszy środek typu Fat Burner
podobno herbatka z kory wierzby+ zielonej + kwiat głogu daje podobne efekty - choć nie tak silne ale jest zdrowsza

Fido
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 807
Wielkie dzięki Panowie ! Paul na pewno do Ciebie napiszę, ale za parę dni , bo zaraz wyjeżdzam i wracam dopiero za trzy dni ( na moje nieszczęście jestem kierowcą TIR-a - przerypane !!!) )Trzymajcie się !

Dean

Dean

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5682
cze wam
to jak jest naprawde z tą efedryną jeżeli możecie podajcie konkretne efekty.Jak powinienem dawkować najlepiej te trzy preparaty efedryna aspiryna i kofeina.prosze dajcie mi znac.narka :)

!Sie czyta sie wie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9649
Czy jest możliwe by ECA nie działało ?
Ja biorę ze 2 tygodnie .
3xtygodniowo siłownia
prawie codziennie jerzdżę na rowerze (po 20 km na czas)
3xtygodniowo biorę ECA i co - masa rośnie (coprawda cwiczę na masę) ale tłusczyk jest ten sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
nie dasz rady jednocześnie budować masy i tracić tłuszczu...to może być powodem
Natomiast drugi...hmmm amatorzy "białej ścieżki dla dobrej zabawy" nie poczują nic.

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja brałem kiedyś efedrynę przez 2 miesiące - żarłem tussipecty. Dawki od 120 do 180 mg dziennie. Efekty - zrzucone kilka kilo. Nie wiedziałem dużo wtedy na ten temat i dlatego nie stosowałem ani witami, ani minerałów nic. Efekty uboczne - kołatanie serca - czujesz jakby serce przestało ci bić na chwilę, ostra infekcja gardła (paliłem szlugi jak lokomotywa), pokruszone 2 ząbki - jak żresz dużo efedryny i nie zażywasz wapnia zęby po prostu pękają - mi ukruszył się jeden trzonowy (półroczne leczenie kanałowe) i trochę siekacze (nie widać na szczęście)- pękły mi podczas normalnego jedzenia!!! Dlatego moim zdaniem nie warto stosować samej efedryny ale właśnie mieszanki typu ECA - np Therma Pro.

Vezet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a dieta

Następny temat

Dieta na przerobienie tluszczyku na miesko?

WHEY premium