SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ECA gdzie i za ile?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bzdury czy nie, ale jakos kazdy unika kofeinki bedac na cyklu kreatyna.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slowo "kazdy" jest raczej dyskusyjne. Powiem wiecej - spozywanie kreatyny z kawa lub herbata przed treningiem znacznie podnosi wydolnosc organizmu. Wiem to z autopsji, rowniez potwierdzaja to ostatnie badania prowadzone w tym kierunku.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taa.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Moze i poprawia wydolnosc organizmu ale raczej nie wlpywa dobrze na dzialanie kreatyny.

Hmm jezeli kofeina nie koliduje z kreayna to czemu jeszcze nie robia suplementow z tymi dwoma skladnikami? Przeciez ile bylo by korzysci: pompa woda i kop kofeinowy?

Acid pleciesz bzdury..zapewne przeczytales to w kolumnie Greka Zulaka.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W jakim celu laczyc kreatyne z kofeina w suplementach, skoro glukoza [itp.] zapewniaja lepszy transport? Rownie dobrze moglbys spytac czemu nie robia hmb z kofeina.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Nie rozumiesz...

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TO JA JA MAM Z TĄ KREATYNKĄ? JAK JA JĄ MAM BRAĆ? (OPRÓCZ TEGO BIORĘ JESZCZE GLUTAROL I AMINOKWSAY) ?????


POZDRAWIAM

ch@di
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Bierz kreatyne z aminokwasyami i glutarolem ale bez ECA

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acid a co ma kofeina do transportu...???
Nie rozumiem...

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Borsuk rozumiem o co ci chodzi - ze kof.+kret. moglyby teoretycznie dawac duza pompe i niezlego kopa. Szczerze mowiac nie wiem czemu nie laczy sie tych srodkow, nie wiem rowniez czemu nie dodaje sie kofeiny do bialka, hmb, gainera itd. Na pewno nie dlatego bo wyplukuja w.w. substancje z miesni - moze raczej dlatego, ze kofeina ma inne zastosowanie [patrz ECA]. Poza tym chce podyskutowac, a nie sie klocic - jezeli udowodnisz mi ze sie myle - przyznam ci racje [i masz u mnie browca ]. A ty Coolbart to uwagi typu "taa" czy "nie podwazaj mojego zdania bo sie nie znasz" to mozesz sobie darowac.

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos o megabolu??

Następny temat

Problem!

WHEY premium