SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EAP-opinie paru srodkow !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po wypowiedzi Maniac'a chyba sie głebiej zastanowie.. ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
maniac - nigdy nic tkaiego nie mowilem ze handluje, wiec nei rozumiem skad te info? wbijam spodobalo mi sie to mowie ze jest ok, nie mam w tym zadnego udzialu, a jakbym mial handlowac to bym wybral towar na ktory jest zbyt, po co mialbym inwestowac jak cos jest gowniane i nikt tego nie chce kupic? idiotyzm. co do handlu i reklamy to sam dobrze wiesz jak jest ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
noo z tym EAP to sie też robi w****iające,a sam próboawłem i pewne osoba moze to potwierdzić.Mnie to ***ie bo u mnie było wszystko w miare standardowo,także specjalnie nie mialem co anrzekac,ale już dużo ludzi pisało,że ma popuchnięte miejsca injekcji,przedłużające sie gorączki itp itd,a dalej cały czas "że za***site,że nic sie nei dzieje bla bla" od tych samych osób.

Dzieje sie,za***iste to to nie jest,jakaś tam tania alternatywa to to jest,nic więcej.Żadna rewelacja ani nic wybijajacego sie ponad inne środki + zanotowane sporo przypadków*****owego samopoczucia po injekcjach,paprochów,sparciałych gumek. No i za to sie płaci niską cene.

Pozatym ok,jest bo jest,ale w****iajace jest to zachwalanie na siłe i pisanie że wszystko jest wporzadku,bo nie jest niestety.Kto chce niech kupuje,ale niech wie dlaczego płaci 50% ceny środków innych firm kupując EAP.Jakość pozostawia jeszcze dużo do życzenia.

I nie wciskajcie tego tak ludziom na siłe,tylko przydałoby sie żeby każdy wiedział jak to wygląda naprawde i skąd tak rewelacyjne ceny.Troche śmieszne jest przedkładać kilka groszy,przez zdrowie jakiegoś chłopaka ,faceta itp itd któremu może sie wdać poważniejsza infekcja i stół operacyjny w rezultacie.Był już jeden Siergiej co biegał po lekarzach bo wyglądało to nie ciekawie...Ja za*****a nie wciskałbym ludziom czegoś dla kilku groszy zysku wiedząc ,że komuś może sie coś stać nieciekawego z miejscem injekcji/zdrowiem


edit PS Grzechu napisz znowu na gg jeśli to widzisz, jak będziesz bo znów coś po***ałem,hakerem to ja nie jestem

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2006-07-19 18:13:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
asdf0r to nie bylo oskarzenie
ale na razie glowno chwalacy skonczyli tak samo, bany za handel tym co chwalili
ile osob nie napisze, ze to jest syf zaraz zleci sie grupka oplaconych krzyczaczy wciskajac, ze jest dobre, jemu nic nie bylo
nie jest to jakas rewelka, dzialac moze dziala, ale malo juz mamy underow, ktore calkiem nie dzialaja
ale moze ktos wreszcie przyzna ze nie jest to ideal jaki mial byc, jest grubo niedorobiony, zanieczyszczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
nie mam zamiaru nikogo namawiac, zdaje sobie sprawe z tego ze owszem bylo troche niedociagniec ze jakies cudaki plywaly itd, wtedy sie tym srodkiem nie interesowalem, teraz mowie chooj sprobuje, jestem zadowolony. Wbijalem tez EC zadnych zapalen ani innych cudow nie mialem, ale z tego co zauwazylem to zawartosc jest wątpliwa, a napewno zanizona. Mowie to tylko dlatego bo sprobowalem eap i ec, a denerwuje mnie jak ktos powiela jakies glupoty ktore ktos gdzies kiedys powiedzial i twardo sie tego trzyma, nie popieram tez tego co ma tu miejsce czyli powiedzmy oplacanie takich ludzi ktorzy chwala dane srodki. Jak ktos nie probowal, niech sie nie wypowiada proste, nie mam zamiaru tez z nikim toczyc wojny bo mi to wisi, ale nie chce tez zeby mi ktos mowil ze chwale bo mam zysk na tym, powtarzam, chwale bo mi przypasowalo i widze ze w srodku jest co ma byc, jakbym mial jakies problemy napewno bym o tym napisal. Sam mialem tego nie brac bo nasluchalem sie o zapaleniach i innego rodzaju dziwactwach, ale zaryzykowalem. Do EC tez nic nie mam bo np jakbym mial wbijac winsa pewnie bym wzial EC.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
ciekawe jaki ja mial bym w tym udzial fotki dawalem zainteresowanym na gg
jak wyglada noga po iniekcjach Cyklo testabolonu i odradzam ten srodek
syfy mowisz adsf0r ze juz nie plywaja to dziwne bo u mnie w 2 flakonach takowe sie znajdowaly a kupowalem od kogos co zachwalal kazdy produkt eap na forum (nie wiem jak on to zdazyl wszystko wbic) , pozatym jesli od niego mi sie trafila taka seria tej testy to i ty pewnie taka masz

nie mowie ze inne srodki tej firmy sa ho.. ale wystarczy mi to co mnie spotkaly i naszczesnie dobrze sie skonczylo
wiec daje mi to duzo do myslenia o tej firmie nie tkne tego juz moja igła

aha dzis ganys pisal ze tez jakies syfy plywaja w jego cuklo testabolonie poczym szybko edytowal wypowiedz

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
powiem ci tak, kazdy dil ma towar ktory jest nie zdatny do uzytku i normalny, ale sa tez osoby ktore maja mniejszy iloraz inteligencji jak normalny uzytkownik i sa odbierani jako potencjalni odbiorcy tego towaru ktory powinien zaliczyc smietnik, no i teraz mamy w zasadzie czysty zysk, bo powinnismy to wywalic, a tutaj mamy odbiorce, ot cala tajemnica.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
...Sam mialem tego nie brac bo nasluchalem sie o zapaleniach i innego rodzaju dziwactwach, ale zaryzykowalem...

asdf0r a na wycieczke do Libanu nie chcesz jechac podobno sa za polowe ceny...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
nie filozofuj

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL!

Następny temat

Co na odblok po Omie????

WHEY premium