SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EAP meta real or fake??

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1597
zmieniony hologram czy podróba?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11289
nie zjesz nie będziesz wiedział, ale celował bym w pewniejsze metki na rynku. hmmm a ja to mam takie foto EAPa

Anoreksja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Obie sa oryginalne, ta pierwsza to nowsza wersja, rozni sie "hologramem". Jedz smialo, jedna z lepszych na rynku, najlepsza jaka mialem okazje konsumowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11289
nowsza wersja hm to czemu naklejka skopiowana toczka w toczke ten sam batch no i data ważności ?

Anoreksja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Sory... To fejk, udalo im sie skopiowa naklejke ale z hologramem sobie nie poradzili...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
juz nie maja co podrabiac chyba...

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1597
to jak jest wkoncu?? brał ją ktos ze pisze ze fake czy sugerujecie sie tylko zdj??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19795
najlepsza meta jaka jadłem opróczjeffy oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19795
jelfy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Wszedzie spiski. Najlepsza meta 5mg na rynku ale dalej jak zawsze na sfd szukaja sensacji. Nowe holo i tyle.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez mysle ze to najlepsza underowa 5mg. O ile sie nie myle to teraz jest przezroczysty hologram. Tak mi sie cos o oczy ostatnio obilo jak widzialem to u znajomego. Ale to nie mowie na 100% bo moglo mi sie cos wydawac. Zapytam sie jutro go na treningu jak bedzie. Ale bierze ta mete sama po8 tab dziennie nie pierwszy razw zyciu i bardzo zadowolony. Zreszta widac po nim za dziala bo to taki koles co tylko mete wp*****la bo nie uznaje nic innego.



Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2012-01-22 20:10:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cidotestone real?

Następny temat

GENERIC suplements

WHEY premium