SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EAA XTRA - TAKIEGO KOMPLEKSU AMINOKWASÓW JESZCZE NIE BYŁO!!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21247

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Dobrze opisane , kolega bridge82 mnie rozwalil hehe

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Chciałbym sie dowiedziec czy lepiej stosowac BCAA XTRA CZY EAA XTRA w czasie redukcji ktore z tych aminokwasów sa lepsze dotychczas stosowałem BCAA XTRA i zastanawiam sie czy zmienic na EAA XTRA ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rozwój Activlab Team
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4069
rutkow,

Jak redukcja, to tylko EAA Xtra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
EAA Xtra w ciagu dnia , BCAA Xtra okolotreningowo

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
czemu bcaa nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
moze ktos sprecyzuje co kiedy i dlaczego :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rozwój Activlab Team
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4069
AXEL97,

W czasie redukcji musisz zabezpieczyć białko mięśniowe, a EAA Xtra zrobi to po prostu lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
zarzuciłem własnie grapefruita. Rozpuszczalnośc bardzo dobra, wiadomo powstaje osad ale to normalne. ZEROOO piany, bardzo dobrze! Smak... och, wspominam moje BCAA Xtra o tym smaku i początki mojej przygody z silką. Super smak, najlepszy jaki piłem ogólnie z róznego rodzaju suplementów, nie tylko amin.

Polecam wszystkim grapefruita. Na pewno się nie zawiedzie... :) Gdybym tak mógł wypić całą puchę takiego Eaa... ! Polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
spotkalem R&D w sobote w bonarce , dawno nie widziałem czlowieka tak dumnego ze swojego produktu :)

ale jest z czego bo eaa xtra to najlepszy chyba supel w polsce !!! jem juz 4 puche
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Artura, czy Pawła?

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONKURS STWÓRZ WŁASNY PRODUKT - Fotorelacja z wręczenia nagród str. 17

Następny temat

KONKURS - Stwórz Własny Produkt - FAQ

WHEY premium