SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny ból przy martwym ciągu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
Hej, jestem właśnie po treningu i nie mogłem wykonać martwego ciągu.
Po treningu pleców zacząłem się rozgrzewać co 30 kg aż do 200 i nie mogłem już nawet drgnąć tą sztangą, ponieważ czułem przeszywający ból w okolicach z "tyłu lewego mięśnia skośnego na plecach" nie jest to ból mięśnia ani kręgosłupa, tylko coś jakby "żyłka pękała" takie pieczenie chwile po tym ból ustępuję i jak już wziąłem lżejszą sztangę, to nie boli gdy jestem wyprostowany! boli na początku ruchy. Teraz po treningu czuje lekkie pieczenie. Tydzień temu też mnie bolało to troszkę, ale minimalnie coś czułem tak że nie przeszkadzało w ćwiczeniu.
Nie ma żadnego krwiaka ani nic na skórze.

Co mnie boli?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 871
ciezko powiedziec, rob np. mc 60kg i wzmacniaj plecy i nie bierz sie przez jakis czas za wiecej niz 100 kg, moze to efekt przetrenowania ? sam musisz sobie odpowiedziec co i dlaczego cie boli lub idz do lekarza jak ci ne przejdzie, posmaruj sobie jakas mascia ketoprom itp..

halleluja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
niepotrzebnie zignorowales wcześniejsze sygnały/lekki ból/.

stwierdzic co ci dolega oczywiście nie spoosob w ten.

może to byc jednak ból od kręgosłupa, naderwanego mięśnia, przyczepu etc.

jedyne co można zalecic to przerwe od ćwiczeń wywolujących choćby najmniejszy ból.
potem powrot na małych obciązeniach i z wieksza ilościa powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
no tak, łudziłem się że ktoś jakąś cudowną recepte da

no nic coś się naderwało...
thx pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 236
Też mam to dzisiaj mnie boli też jestem po treningu pleców... to jest nadciągnięcie skośnego pleców.. Żadnych obaw :] smaruj maścią na naderwane mięśnia jakiś voltaren albo coś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie siedzac

Następny temat

może ktos doradzi??

WHEY premium