SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny ból pleców

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
Mam bardzo nieprzyjemny ból mięśni pleców, nie zmienia się już 8 dni, nie pogarsza ani nie polepsza, ot taki sam, dlaczego dziwny?
- Powstał prawdopodobnie wskutek złego lądowania po rzucie w jujitsu (chodzę kilka treningów i na pierwszym trafiłem na poje... senseia, który pozwolił dwóm 16stolatkom, nie umiejącym nawet dobrze padać i asekurować się przedramionami, będącym na pierwszym treningu wykonywać te same techniki co osoby od żółtego pasa czyli mający co najmniej kilku miesięczny staż, już się zmienił i wszystkiego się dowiedziałem, szkoda że dopiero teraz), lądowałem na miejscu lekko powyżej łopatek, ręce miałem wyciągnięte przed siebie, a głowę lekko pochyloną do klatki piersiowej.
- Mogę biegać wyprostowany, ale lekko przygarbiony po 5m bym się posrał z bólu.
- PO ROZGRZEWCE też boli ale dużo słabiej i bez problemu mogę grać w kosza, ćwiczyć jujitsu itd. bez niej, taka sama reakcja jak wyżej. (posranie z bólu), bez rozgrzewki próbowałem się dzisiaj raz podciągnąć na drążku i spadłem :D, z (rozgrzewka) wykonuje normalną dla mnie ilość czyli 8-9x.

Czyli ogólnie boli np. gdy zacznę skakać i odchylę głowę (nieważne czy do przodu czy tyłu). Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem czy jest to sprawa mięśniowa czy coś z kręgosłupem, nawet nie wiem gdzie się z tym zgłosić. Dodam że jeszcze rok temu delikatnie się garbiłem, ale teraz jest dużo lepiej.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30
Najlepiej udac się do lekarza.. NIgdy nie wiadomo co to może być.. Może jakiś fizjoterapeuta?

"dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Soczewki

Następny temat

Długotrwały brak snu, co sie moze wydarzyc?

WHEY premium