SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny ból dłoni po rozcieciu....????

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Witam nie dawno napisałem temat dotyczący urazu dłoni a mianowicie rozcięcia kłebika.
Po zatamowaniu krwawienia spowodowanego rozcięciem tętniczki i zszyciu rany zauważyłem ze mam zmniejszone czucie w ostatnim palcu i w połowie przedostatniego.
Po upływie niecałych 2 tyg. od wypadku rana praktycznie przestała bolec lecz czucie w palcach 100% nie wróciło natomiast zauważyłem dziwny ból w dłoni w miejscach które przedstawie na rys.
Ból raz jest silniejszy a raz mniejszy pulsuje bym tak to ujoł.
Gdy dotykam wyznaczone miejsca również odczuwam ból.
Proszę o odpowiedz ponieważ pracuje fizycznie głównie rękoma i ma to istotne znaczenie w powrocie do pracy.
Niestety jestem zmuszony wstawić zdjęcie na serwis hostu jacy ponieważ rozmiar jest zbyt duży by udostępnić go tu...
http://imageshack.com/a/img19/750/15t0.png
czy wina leży po stronie uszkodzenia jakiegoś nerwu lub niedokrwieniem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11300
wiesz, z takimi sprawami to raczej do lekarza, nawet jeżeli ktoś się zna/miał coś podobnego ciężko o diagnozę, podobne skutki mogą mieć różne przyczyny, wiem, że nic nowego i nie traktuj tego jako jakiś zaleceń od nie wiadomo kogo, ale wizyta u lekarza wg mnie obowiązkowa niezależnie od tego co zostanie napisane w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1071
=> lekarz A tak poza tym miałam coś podobnego, jednak każdy uraz może mieć inne konsekwencje i przebieg leczenia, więc na wszelki wypadek nie będę nic opisywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Wizyte mam w czwartek ale lekarz wydaje mi się mało pojętny ze tak to ujmę i chyba będę musiał go zmienić...
Ostatnim razem gdy sie go zapytałem o czucie w palcach nawet nie spojrzał ani nic, normalnie 0 zainteresowania tylko odburknął ze może wróci czucie a może nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1071
[irony]A to miło z jego strony. [/irony] Idź do innego. Choć w sumie chyba niewiele da się poradzić na to czucie. Ponoć wit. B regeneruje nerwy, możesz posuplementować,nie zaszkodzi. Ja dodatkowo ćwiczyłam rękę,w sensie, że co jakiś czas poruszałam nią na różne sposoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Niepokoi mnie tylko fakt co zrobię jak lekarz w czwartek nie przedłuży mi l4 i stwierdzi ze od poniedziałku mogę iść do pracy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spłycenie lordozy szyjnej

Następny temat

problem na masiie

WHEY premium