SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny ból

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19
Witam, mam na imię Kamil i mam 18 lat. Ostatnimi czasy dość często łapie mnie taki dziwny ból. Nie jestem pewien dokładnego jego położenia, ale tak mniej więcej koniec odcinka lędźwiowego, emanujący na kość krzyżową i ogonową i lewą stronę miednicy. Ból jest ostry, tak jakby kłujący, który promieniuje. Nie mogę nic zrobić tylko czekać, aż przejdzie, trwa różnie maksymalnie do 2 minut, ale pojawia się teraz dość często i to nawet w krótkich odstępach czasu. Umiejscowiony jest chyba wewnątrz organizmu, bo można go porównać do swędzenia podskórnego, kiedy nie możemy się podrapać. Nie wiem co robić, wcześniej mi to nie przeszkadzało, ale wraz ze zwiększoną częstotliwością występowania bólu stało się to uporczywe.
Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
trenujesz silowo? jakies urazy w obrebie kregoslupa byly?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19
W najbliższym czasie nie trenowałem, ani nie doznałem obrażeń kręgosłupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1947
Powinieneś udać się do ortopedy, nie ma innej rady. Póki co możesz smarować miejsce jakimiś maściami rozgrzewającymi, ale lekarz będzie konieczny. Najpierw idziesz do rodzinnego lekarza on Ci daje skierowanie do ortopedy.

''Nieważna meta liczy się sam bieg...''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 136
Mialem podobny problem.Bol wystepowal u mnie rzadko - dwa, lub trzy razy na rok.Byl to silny bol w odcinku ledzwiowym (dokladniej na jego koncu) ktory byl taki mocny ze az musialem sie klasc i po ok 1-2 min bol ustepowal i przez dlugi czas nie wracal.Myslalem ze cos z prostownikami bo mam mala wade postawy.U lekarza dowiedzialem sie ze to korzonki.


Zmieniony przez - Actroso w dniu 2015-07-10 02:13:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
dostales skierowanie do orto?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzepka skręcona do środka ( nie przyparcie boczne)

Następny temat

siniaki na odcinku ledzwiowym

WHEY premium