SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne odczucia po spalaczu...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 602
Biore 6tbs leviathana dziennie i odkąd przerzuciłem sie z dawki 4 na 6 to czuje zdecydowanie zwiększoną wydolność. Ogólnie zawsze miałem bardzo kiepską kondycje a tu nagle mam uczucie że moge góry przenosić. Dzisiaj pobiegłem 2km praktycznie sprintem a wcześniej miałem problem żeby przejść taki kawałek szybszym krokiem. Czy to może być przejściowe czyli po odstawieniu znowu będe miał problemy z bieganiem czy po prostu poprawiłem sobie kondycje przez schudnięcie, aeroby itp? Zaznaczam że z dnia na dzień zauważyłem spore rezultaty...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 11365 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86721
Jaki czas na 2 km?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21606
niezle se wkrecasz

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8118 Napisanych postów 149686 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185849
jak masz powyzej 6,15 min czas na 2km, to nic nadzwyczajnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 602
5:45 i samemu ciężko mi w to uwierzyć, serducho mnie mocno bolało ale oddech spokojny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8118 Napisanych postów 149686 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185849
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
heh jedno z drugim nie ma nic wspolnego.Spalacz jedynie pomaga wchlaniac to co zjadles oraz zwiekszaja temperature ciala przez co spalasz wiecej niz podzczas normalnego wysilku.tak jak napisal kolega wyzej "niezle se wkreciles" heh

Zmieniony przez - mertial w dniu 2009-08-10 17:44:20

^.^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150828
mertial - na jakiej zasadzie spalaczpomaga wchlaniac to co zjadles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 56 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126369
serducho mnie mocno bolało ale oddech spokojny.

a nie szkoda Ci zdrowia na takie eksperymenty?

a jakis amopoczucie -jakis czas- po biegu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl przerywany

Następny temat

sposob dawkowania xpanda + n.o.k.o

Fruzelina