SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne Skurcze pomocy ...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 402
Witam wszystkich .
Moje pytanie dotyczy miesni brzucha , podczas wykonywania brzuszkow łapie mnie mocny skurcz ustepuje dopiero po rozciagnieciu (wyprostowaniu sie ) dlaczego tak sie dzieje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10804 Napisanych postów 47885 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie lapia cie skurcze w innych miesniach ? Zazywasz witaminy/mineraly regularnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 402
W innych własnie nie . Czasem odczuwam takie dziwne drgania miesni.
Zadnych odzywek , witamin nie stosuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10804 Napisanych postów 47885 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaminy musisz brac bo bedziesz mial niedobor .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 770 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4688
umierasz chyba

Każdego Dnia Większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7010
Ja jak dostałem w bica zastrzyk na tężca to mi łapa drgała, ale ci polecam magnez lub witaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1307
nie przejmuj sie ja tez tak czasem mam, skurcze w brzuchu i drganie miesni wlasnie ale to nic takiego. tak jak koledzy wyzej mowili magnez i witaminy. chociaz ja biore teraz witaminy a i tak sie mi to zdarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 214 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2706
Mnie kiedyś się zdarzały skurcze nogi (łydki) jak już leżałem. Teraz od kilku miesięcy biorę witaminy i Magnez + witamina B6. Nie mam obecnie żadnego problemu. Taka opakówka z magnezem kosztuje z 10zł i starcza na 2miechy (60 tabletek). Ile masz lat? Pij dużo wody mineralnej - unikaj szczególnie kawy i coli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
18 lat :) To sie porozgladam za jakimis witaminkami .Kawy nie pije wcale ,cole czasem ale malutko .Dzieki za info pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 72
no ja tez tak mam ale tylko skurcze mięsni prostych brzucha, zawsze przy robieniu brzuchów na wyciagu i spinaniu, biore magnez, witaminy , pije białko, biore l glutamine i l karnityne i nic, ciagle to samo, chyba musze zwiekszyc magnez, bo biore 3 kaspulki dziennie i dodac cynk, proponuje to samo

Osobista trenerkaa fitness i kulturystyki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia 15latka do oceny

Następny temat

HANTLE !!

Whey vit