SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyna po miesiącu Bjj obroniła sie przed gwałtem!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sie nie bulwersuje. Ja sie tylko zastanawiam czemu w innych dzialach idioci pokroju Arto sa wycinani i banowani a tylko u nas swobodnie hasaja roznej masci frustraci.

Paweł Ziółkowski


Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-12-01 10:48:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andrewdv. To nie agent bogdol uprawia internetowa psychoanalize tylko jego przyjaciel. Chyba ten sam przyjaciel jest tez rewolwerowcem dybiacym na moje zycie. A kiedy mamusia agenta bogdola pyta kto zbil waze do zupy to agent bogdol tez twierdzi ze ten przyjaciel. To bardzo wygodny i uniwersalny przyjaciel. Sam agent bogdol zajmuje sie organizowaniem supertajnych seminariow dla sluzb specjalnych RP. A takze okazjonalnie nauka w Szwajcarii. Agent bogdol jest zapewne tak naprawde Facetem w Czerni, albo Rycerzem Jedi.

Paweł Ziółkowski
(normalny*)
* oczywiscie na tyle na ile mozna byc normalnym w tym szalonym swiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5797
Paweł - moim zdaniem jest tak dlatego, że jak przeczytasz jego post, to nic nie ma w nim do czego można się doczepić. Poprostu uczciwy, solidny człowiek który sprawdził w UKFiT tego "oszusta Borute" który nie ma uprawnień do prowadzenia treningów... Jakby to był jakiś Arto i pisał o lizaniu jąder itp. to od razu by wszyscy zwrócili uwagę...
A zauważ że ktoś, kto pierwszy raz wchodzi na forum i nie wie że bogdol to jakis dupek, po przeczytaniu takiego textu zacznie sie zastanawiac "kto to jest ten Boruta-pewnie jakiś kanciarz..." Zwłaszcza ze ten gnojek w swoim poscie podpiera się UKFiT em. Dlatego od razu napisalem post,żeby zwrócić uwage, że gnój sieje dezinformacje.
Szczerze mówiąc takie posty są dużo bardziej szkodliwe niż Arto-podobne, bo podważają publicznie Twoje kompetencje i ktoś kto nie zna bogdol-dupka może się na to nabrać. Szkoda że wszędzie znajdą się gnoje którzy ludziom takim jak Ty chcą zrobić koło d... Ale cóż on więcej może... Tylko posiedzieć przed kompem z ręką w gaciach i sie onanizować tym że namieszał na forum...
Trzymaj się Paweł, nie zniechęcaj się i rób dalej to co robisz.
Pozdrawiam serdecznie.

Andrew

Pozdrawiam.
Andrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5797
Paweł - Twoja analiza Agenta Bogdola wniosła potężny uśmiech w mój ponury dzień... Rycerz Jedi bijący waze do zupy... ))) Wyobraziłem to sobie... ) Dzięki...
Pozdrawiam.

Andrew

Pozdrawiam.
Andrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezu bongol..... ty to ale jstes p*o*j*e*b*a**n*y
pozdrawiam matias
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bugdol ,ty napewno cwiczysz chi long do -wysledzilem to,i wywnioskowalem z twoich wypowiedzi na forum.

agent dzyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdyby trenowała karate zamist obezwładniac połamała by frajera

trening ciała i ducha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyprowadzic to moze mi psa na spacer ,co najwyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
accidkiller nie wiem czy czytales post boruty ale ona mu roz***la staw lokciowy. co do karate (bez znaczenia jaka to odmiana karate)to nie ma w nim zbyt bogatj oferty dzwigni (pomimo ze daze ten styl sympatia - taki drobny sentyment)
a poza tym to wypelnij profil !
pozdrawiam matias
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Swieta racja Bruce

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kickboxing w Warszawie?

Następny temat

Do Boruty uderzenia cd

WHEY premium