SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy by princessa :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 201
coś mi się wydaje, że miałyśmy tego samego trenera z ręcznej też trenowałam na MOSiR-rze katowice tylko kilka lat później... Pozostałe kluby też mi są dobrze znane nadal mieszkasz w katowicach? jesli tak to może poleciłabyś mi jakąś siłke?


A sylwetka na zdjęciu rzeczywiście godna podziwu... ale wszystko przed tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50628
ani sie oglądniesz a będziesz miała sylwetke jak laska z poprzedniej strony ;)
3mam( ) kciuki i dopinguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2578
gabi89 nadal mieszkam w Katowicach a jesli chodzi o trenera to kto cie trenowal i jak masz na imie moze cie skojarze
bo ty mnie to chyba nie poznajesz co

Trenuj Do Końca Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A jak tam treningi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2578
obliques troche w domu robie aeroby ale mam taki katar jeszcze ze po 10 minutach oddychac nie moge od poniedzialku planuje juz powrot na silownie

Trenuj Do Końca Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 201
własnie, że wydajesz mi się znajoma ale nie wiem skąd mogę Cię kojarzyć bo gdy ja tenowałam na mosir-rze ty już zapewne od dawna byłaś w innym klubie. Najdłużej trenował mnie Willem później był jeszcze jeden ale nie moge sobie teraz przypomnieć jego nazwiska taki starszy, na awf był


Skoro wciąż mieszkasz w k-ce to może poleciłabyś mi jakąś siłke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2578
gabi89 starszy to albo Szopa albo Śledzikowski stawiam na tego 2 bo on dzialal na AWFie...silownie jakas hmmm a dokladniej gdzie mieszkasz bo nie wiem gdzie bedziesz miala najblizej

Trenuj Do Końca Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
sledze wlasnie Twoje poczynania i jestem bardzo ciekawa co bedzie dalej...jakos chwilowo forum umilklo czyzbys juz zamieszkala na silowni
pozdrowionka

Niedostateczna wiedza bywa groźniejsza od braku wiedzy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2578
wronka1212 jeszcze nie jest ze mna tak zle mam nawal pracy + treningi = malo czasu na pisanie na forum

a tak wogole to trening wzowilam od poniedzialku (po chorobie)
jest on narazie wykonywany dosyc maly ciezarami ale zgodnie z rozpiska
wpisy sie pojawia napewno niebawem jak mi sie troche zycie unormuje (tzn skoncza remonty w domu i bede miala normalny dostep do kompa)

pozdrawiam wszystkich zagladajacych tutaj

Trenuj Do Końca Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no ja czekam i czekam, az ktoś zakończy pierwszy etap
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejny plan treningowy do sprw. FBW

Następny temat

Ćwiczenia na barki i przedramiona

WHEY premium