SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Tomcia :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3065
Hey wszystkim zainteresowanym sportem i kulturystyka .
Nazywam się Tomek jestem osiemnastoletnim fanem kulturystyki i tego co można zrobić z swoim własnym ciałem , dzięki galerii sfd dostałem sporo motywacji dlatego mam zamiar prowadzić dziennik w celu samodyscypliny i nie dania się chorobie (mam problemy z trzustką ). Podsumowując dobra radykalna dieta i odpowiedni trening to właśnie to czego potrzebuje .
W najbliższym czasie wstawię swoje zdjęcia dietę i plan treningowy .


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3065
Kurcze szczerze mówiąc jestem załamany dzisiejsza wizyta u lekarza potwierdziła moje obawy zakazał mi ćwiczyć dopóki problem z trzustką i trawieniem węglowodanów nie zostanie rozwiązany :( szkoda że tak szybko muszę odpuścić chociaż nie chce mam nadzieje że wyleczę się dość szybko i będę mógł dalej kontynuować treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3913
powodzenia i wytrwałości życzę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3065
Dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3065
[color=green]Dieta





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cóż, na pierwszy rzut oka micha wygląda ok tylko nie wiemy nic jak trenujesz takze czekamy, + jakies fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3065
wszystko w najbliższym czasie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3065
Plan Treningowy
1 Dzień Klatka+Biceps
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 5 s 12 pow
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 5 s 12 pow
ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 5 s 15 pow
PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ 5 s 15 pow
Biceps
UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM STOJĄC 5 s 12 pow
UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM MODLITEWNIK 5 s 12 pow
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM (Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA) 5 s 15 pow

cardio 20 min rower stacjonarny

2 Dzień Plecy+Triceps
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 5 s 12 pow
PODCIĄGANIE (WIOSŁOWANIE) W LEŻENIU NA ŁAWECZCE POZIOMEJ 5s 12 pow
WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY 5s 15 pow
Triceps
WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W LEŻENIU: 5 s 12 pow
WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE 5 s 15 pow

3 Dzień Mięśnie naramienne i brzucha
WYCISKANIE SZTANGI Z PRZED GŁOWY 5 s 12pow
WYCISKANIE SZTANGI ZZA GŁOWY 5 s 12 pow
UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM W GÓRĘ 5 s 12 pow
Brzuch
SKŁONY BOCZNE 8 s 15 pow
SKRĘTY ZE SZTANGĄ NA BARKACH 2 s do oporu
SPINANIE ZE SZTANGĄ 5 s 12 pow
SPIĘCIA BRZUCHA 5s 12 pow

4 Nogi
PRZYSIAD Z SZTANGA NA BARKACH 5s 12 pow
WYKROKI Z SZTANGIELKAMI 5 s 12 pow
WSPIĘCIA NA PALCACH 5 s 15 pow
MARTWY CIĄG NA PROSTYCH NOGACH 5 s 12 pow
cardio 20 min rower stacjonarny

Moim głównym celem jest pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej i odsłonięcie w głównej mierze mięśni brzuch wiem że niektóre ćwiczenia np mięśnie pleców brakuje wyciągu i drążka ale ćwiczę w domu mam własną siłownie w skład wchodzi ,ławka ,sztanga krótka długa, rower stacjonarny, modlitewnik, sztangielki, karimata i poręcze ale muszę je naprawić bo .. nie ma co się wdawać w szczegóły mam pytanie z tym cardio czy jest sens wykonywania go po treningu czy lepiej robić rano na czczo a potem nie zawracać sobie głowy nim ile razy warto trenować mięśnie brzucha w tygodniu .

Zdjęcia i wymiary podam w wolnej chwili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3065
poniedziałek, 21 stycznia 2013
witam wszystkich dzisiaj pierwszy ,
dzień mojego dziennika,
trening klatki dieta tak jak wyżej w postach bez żadnego kombinowania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3913
ćwiczyłeś coś wcześniej na siłce czy to Twoje pierwsze treningi???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3913
ps. cardio lepiej rano na czczo, podkręci to Twój metabolizm na cały dzień, ze 20-30minut. Potem możesz się bardziej skupić na treningu i nie musisz oszczędzać sił "bo jeszcze cardio trzeba zrobić."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3065
znaczy ćwiczyłem ok. roku ale po pojawieniu się problemów z trzustka przestałem co niestety spowodowało spadki masy i przyrost masy tłuszczowej najgorsze jest to że odczuwam zmęczenie i senność na treningu może dlatego że przyzwyczajam się do diety można powiedzieć że to są początkowe treningi tylko nie wiem czy dobrze ułożyłem plan po dzisiejszym treningu nie jest źle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodatek do treningu czy strata czasu.

Następny temat

Problem z Brzuchem

Wiecej