SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Hogix

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401


Co miesiąc będe wklejac fotke. Ta jest z 21 maja.

Zmieniony przez - hogix w dniu 2009-06-07 11:09:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Jak przymasujesz, to klata moze dobrze wygladac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
Zmieniłem nieco program treningu.

1. Zamiast hantel 5kg zakupilem sobie gwintowane i robie teraz 8 kilogramowymi.

2. W dni nie treningowe robie ABS II poziom 1, i czasami chodze na basen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Klatka ma dobry kształt, masa jeszcze raz masa i będzie git;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
Klata ok. Brzuch tez sobie szybko wyrobisz. Amu, amu i do przodu
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
Podpowiezdzcie co lepiej robić w seriach podciągnięć: 10 podchwytem czy 7 szerokim nachwytem???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
Za tydzień rozpoczynam drobną suplementację. Zakupiłem właśnie taki zestawik:
# 2x ACTIVLAB GAINBODY MACHINE MAN 1500g
# OSTROWIA WPC80 900g
Cena wydała mi się w porządku (99zł) więc zakupiłem.
Zalecają aby gainierka brać 2x dziennie po 100g, a białka 3x dziennie po 30g. Przy takim stosowaniu 100zl zjadłbym w przęciągu 2tyg. Podpowiedzcie czy stosowanie gainiera 100g wzbogaconego w 30g bialka pol godzinki po treningu bedzie dawalo jakikolwiek efekt??? Przy takim stosowaniu starczy mi to na miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Takie rzeczy bierze się według braków w diecie - nie mogą one zastąpić normalnych posiłków.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
Ja gainera biore tylko raz - po treningu 45g mass xxl. A czy daje efekty? no napewno, zaleca sie spozycie szybko wchlanialnego wegla po treningu wiec taki gainerek jest ok a i bialko jeszcze ma. miesnie nie sa "glodne" :]. Jednak przeliczajac na np banany to taniej te banany wychodza. To juz kwestia "wygody".
A jezeli chodzi o codziennym zastepowaniu czesci diety gainerami i bialkami to raczej jest to nieoplacalne.
PZdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
Jako ze mam dopiero 18lat i krotki staz doradzano mi zeby kupic sobie gainiera i nie zastepowac nim posilku tylko uzupelnic nim diete. Dokladnie to zjedzenie, a raczej wypicie toz po treningu. Tak samo z bialkiem. Ze wzgledu na wiek i staz inne specyfiki mi odradzano.


Edit:
Czy to normalne ze po trenigu miesnie wydaja mi sie znacznie wieksze, szczegolnie rece??? Opuchlizna jakas czy co???

Zmieniony przez - hogix w dniu 2009-06-13 22:40:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chciałbym mieć kaloryferek

Następny temat

HST do oceny i poprawki

WHEY premium