SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik pokonać własne słabości.....Vol 2

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Regresie podaje obok jest 5 powt minuta przerwy i super seria na bic nachwyt + podchwyt, minuta przerwy i obniżam o 2,5 kg ciężar na ławce i znów 5 powt minuta przerwy bic itp . Po 2 takich seriach obniżam ciężar na łamanej o 2,5 kg . |
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Najgorsze jest to że ostatnio nie mam z sam siebie motywacji .... Brakuje mi tego zacięcia co kiedyś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
to po co robić supersety? one wbrew pozorom dojeżdżają cun, bo ich zadaniem jest między innymi poprawa szybkości płynącego impulsu nerwowego dla efektorów (m.in komórki w trenowanych grupach). Rób pojedyńcze sety, skupiając się na podstawach, totalny luz psychiczny, dla spotęgowania tego relaksu możesz wejść na zakresy pow, których jeszcze nie robiłeś - nie wiesz na ile Cię stać na danej liczbie powtórzeń to też się nie stresujesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Po to supersety żeby nie popadała mi tak wytrzymałość , ważne zawody w SW będę miał.
A ta niechęć to psychika ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Wojtek, a może Ty po prosty przetrenowany jesteś?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Jak ja po ponad tygodniowej przerwie , zacząłem trenować. Studia dobijają mnie rysunkami i się przekłada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ciśnij ostro. Pomyśl sobie, że twój rywal w tym czasie ostro trenuje. Mnie to zawsze nakręca, że ja siedzę a ktos inny zapyerdala, żeby być lepszy ode mnie. Nie daj się Wojtek! nie bądź parówa i ostro trenuj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
xmejux
Pomyśl sobie, że twój rywal w tym czasie ostro trenuje. Mnie to zawsze nakręca, że ja siedzę a ktos inny zapyerdala, żeby być lepszy ode mnie.


do tego trzeba podejść zdroworozsądkowo - odpoczynek też jest potrzebny
[powiedziała, co wiedziała... ]

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Idę na trening !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Lady, oczywiście, że się zgadzam Ale Wojtek pisał, że jest na świeżo po przerwie. Może za mało?

Leć i rozk*** tam system
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TESTO PUMP + BCAA PLUS

Następny temat

50/50 Test Ostatniej Szansy - Fitunia (redukcja hardcore!)

WHEY premium