SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik odblok. Pomoc. Porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8145
Witam Panowie
Jako że dużo osób w tym ja chce wiedzieć jak poprawnie się odblokować A jest tu pare osob z duza wiedza zakladam taki mini dziennik poparty badaniami w którym liczę na porady i pomoc ;)

W tamtym roku w maju zaczalem pierwszy cykl w zyciu na samym enanie leciał przez 20tyg skonczylem go we wrzesniu pozniej odblok zajął mi z 2 miechy następnie zrobiłem 5 miesięcy przerwy liczac od odbloku po czym wskoczylem na 2 cykl propa i tury który właśnie skończyłem
1-16 prop e2d 100
Tura 7-14 ed 50mg

Cały temat kręci się przy odbloku, pierwszy odblok nie wiem czy do końca mi się udał zresztą zobaczycie wszystkie badania na dole.

Ogólnie przy pierwszym odbloku po 4 dnia od strzału testa wrzuciłem HCG 4x 1250 gdzie niby przy długim estrze powinienem trochę poczekać aż syntetyk zejdzie, wbilem 2 paki pregnylu apteki też 4 x1250 po czym wjechalem na vir provigil cale szczescie tylko 1 paka poleciala ktory okazal sie lipa i podczas jego bicia tesc zjechal na sam dol (fotka).
Po lipnej paczce HCG wbilem 3 następne już PL apteki podzielone na 4x1250 i teść polecial do powyzej 6.
Odczekalem 4 dni i wjazd na sermy

1tydzien rano 50 cloma + 20 tamoxa i to samo wieczorem
2 tydzien 50 cloma + 20 tamoxa.na dzien.
3 tydzien 25cloma + 20 tamoxa

Teraz przejdźmy do odbloku który planuje na teraz, ostatni strzał propa był w niedzielę, jutro czyli piątek lecę na badania estro, prolka, teść,
5 dni od strzału więc teść powinien być gdzieś na dole i od jutra polecę z hcg aż nie podniose do górnej granicy. Będę wbijal poki co 4x 1250, lepiej mi sie dzieli na 4 i nie marnuje towaru.
Licze na Wasza pomoc i obserwacje.
Teraz fotki

1. Przed pierwszy cyklem na enanie (czyli moje naturalne wyniki przed wejssciem na enana)
2 po hcg vir, przed nim wlecialy 2 paki apteki
3. Po 3 paczkach hcg apteki którą wbilem po virze i przy tym wyniku wbilem na sermy
4. Wyniki pod koniec pierwszego odbloku
5. Tak wszystko wyglądało 4 miesiace od zakonczenia odbloku i na tych wynikach wjechalem na 2 cykl













1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8145
Zapomniałem o ankiecie już daje:)
WIEK:
2. WAGA:83
3. WZROST:176
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:110
-udo:56
-talia:83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: pare lat
6. DIETA: 3k kcl
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
1 sam enan
2 prop tura

8. TRENING: 4x split
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 5 miesięcy
11. POZIOM BF%: nie liczylem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):tycia
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:lysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: nie robię maxow
-klata:
-martwy ciąg:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8145
Panowie dziś odebrałem wyniki, jestem 5 dni po strzale propa w niedzielę nie potrzebnie wziąłem pół tabsa ari u 1/4 caba i ubilem estro i prolke mogę wejść z takim czymś na HGC, nie będzie to przeszkadzać?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8798
Bij HCG, nie będzie.
Jak nie wbijesz to będzie tylko gorzej
1

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8145
Ok dzięki, więc zaczynam bic hcg 4x 1250 i zobaczymy jak teść będzie leciał do gory. W tym czasie pewnie prolka i estro się unormuje bo przed sermami muszą być chyba obowiązkowo w widelkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 258 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3143
Hcg podniesie Ci estradiol. Prolka tez powinna podskoczyć.
1

Alleluja i do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93245 Napisanych postów 362735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663996
bij hcg po 2500 co 3 dni wbij min 15.000 i powtórz badania i wrzuc wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8145
Dzięki łodzianin za odpowiedź.
Czyli mam rozumieć że nie będzie problemu z tym że ubilem te hormony do 0 przed odblokiem i na HCG pójdą do góry?

Dlaczego takie duże dawki hcg, będzie problem jak chociaż podzielę na 3x1666 i będę walił e2d? Wolę trochę wolniej rozbujac te jajka bo wiadomo że na 1 paczce się nie skończy.

W czwartek skończę paczkę pregnylu którą mam podzielona na 4 i zobaczę jak wyglądają badania z ciekawości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93245 Napisanych postów 362735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663996
Możesz tak rozbić trzeba dźwignąć e2 i testa w górę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8145
Wracam po wbitych 15k hcg
1 paczka 4x 1250 e2d
2 paczki 3x 1666 e2d

Z 0.72 poszło na 3,89
Walne jeszcze 2 paczki 1666e2d i polecę na badania, będzie git ?


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok metka

Wiecej