SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik mini koksa ^^ Robimy masę.

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
to jedz kaszę/chleb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
Do diety dorzuciłem trochę kalorii. Tylko nie wiem czy nie za dużo tłuszczy, ale jestem typem człowieka że mogę jeść i 2kg smalcu a i tak będę chudy . Tylko czy nie za mało węglowodanów?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
raczej liczą się kalorie, bilansem węgle-tłuszcz możesz sobie luźno rotować. Jak nie masz ochoty jeść więcej węgli-jesz tłuszcze. Sama dieta wygląda dobrze, chociaż nie wiem, jak Ci się chce robić 7 posiłków :P. Ale jest ok, tylko się tego trzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
Wolę więcej posiłków bo jak zjem dużo od razu to mi trochę brzuch się wzdęty robi ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Więcej posiłków łatwiej sie je i sprzyja to ektomorfikom , jakbyś jadł 2 kg smalcu dziennie to byś tył ;) Węgli nie jest zamało ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
Nie no to była taka przenośnia :P. Myślę że tylko kalorii to już przynajmniej 0.3 kg to będę tył w tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
No to coś napiszę :P Powoli zakwasy i inne bóle zaczynają przechodzić, diety też w miarę się trzymam ^^ wiadomo czasem jakiś kebab czy pizza. Teraz tylko żebym zaczął przybierać na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Jak będziesz dobrze jadł i w odpowiednich ilościach to masa sama przyjdzie ;) oczywiście jeśli są dobre treningi i jeszcze lepsze domsy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
No mam taką nadzieje;D co miałeś na myśli mówiąc domsy^^

Zmieniony przez - Quadzik w dniu 2014-01-29 18:39:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Obolałość mięśniowa występująca przez kilka dni po wykonanym treningu

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT]Bengazi

Następny temat

Ambitnywiktor - wyboista droga [DT]

WHEY premium