SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik małego kolarza

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61267
10.05

Wolne

11.05

Trening

W planach miałem zrobić ten tydzień regeneracyjny i w weekend z kolei test FTP, jednak postanowiłem przesunąć ten tydzień na koniec miesiąca. Na treningu z kolei miałem w planach zrobić 4x3 minuty na 130% FTP. Jednak założenia były zbyt ambitne i ostatecznie postanowiłem zrobić 4 serie na mojego aktualnego maxa, ponieważ w trakcie pierwszego powtórzenia czułem, że nie dam rady przejechać wszystkich według założeń. W podsumowaniu treningu, średnia moc w każdym powtórzeniu wynosiła 115-120%.

Dieta
1. Naleśnik białkowe
2. Płatki owsiane, odżywka białkowa, jabłko
3. Schab z warzywami, pół bagietki czosnkowej
4. Schab z warzywami, ryż

Suplementacja
Rano: witamina d, maślan sodu

Przed snem: Zma plus magnez z witaminą b6,

Po treningu cytrulina

Zmieniony przez - remik_16 w dniu 2021-05-12 08:05:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61267
12.05

Trening

Trening niestety musiałem zrobić na trenażerze co przy tej pogodzie i mojej potliwości jest udręką. Na samym treningu postanowiłem porobić trochę szybkości. Poszło 3x5 10/20. W każdej serii po 2 sprincie nogi miały już dość i dosyć mocno czułem, że brakuje im świeżości. Z około treningowych ciekawostek to udało mi się jakimś cudem załapać na rower, który chciałem kupić wcześniej, ale zbyt późno się zebrałem i byłem pewien, że już nic z tego nie wyjdzie.

Dieta
1. Kanapki z szynką i humusem
2. Naleśniki białkowe, jabłko
3. Tortilla z kurczakiem
4. Spaghetti z makaronem

Suplementacja
Rano: witamina d, maślan sodu

Przed snem: Zma plus magnez z witaminą b6,

Po treningu cytrulina

Zmieniony przez - remik_16 w dniu 2021-05-13 21:08:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat