SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik cyklu na mase :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6518

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

92/93

Wzrost

178

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

115

Obwód uda

70

Obwód talii

90

Staż na siłowni

2lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 1.5-2g W 4-6g T 1-1.5g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

H drol/Meta/Prop Winko

Opisz swój plan treningowy

Pon Klatka Bic Wt Plecy Tric Sr--- Czw Barki bic tric Pt Nogi Brzuch 2x w tyg

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

5miesiecy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

17%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycia

Stan zdrowia

B Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

4000kcal +

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 120 Mc 170 Przysiad 140
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
W sumie moze i dobrze gadasz to bede robil raz w tyg kazda partie :) zobacze jak bd szlo w sumie masa to jest wiec 4x w tyg trening starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Witajcie jestem po treningu Plecow+ tricepsu Wiec tak :)
Plecy
1 Mc 6x8 96kg
2 Wioslowanie sztanga 6x8 61kg
3 Przyciaganie wyciagu do klatki szerokim chwytem 6x8 45kg
Triceps
1 Uginanie ramion na wyciagu 3x8 30kg
2 Francuz 3x8 36kg
3 Wyciskanie sztangi 3x8 60kg
Trening na maxa pompujacy nie moglem bluzy zajac po ogolnie zaliczam trening za bdb :) dietke podesle potem :)

Zmieniony przez - rosco569 w dniu 2014-09-02 20:02:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
gosti, ja ćwicze każdą grupe 2x w tygodniu obecnie i czuję się wiele lepiej niż jak ćwiczyłem kazda partie raz w tygodniu, a tak ćwiczyłem długo. Każdy jest inny każdy musi znaleść swój złoty środek.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Dieta z dzisiejszego dnia dodam ze mialem tez sos w obiedzie wiec 4000kcal jest :)




Zmieniony przez - rosco569 w dniu 2014-09-02 20:19:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Drugi posiłek tak wyglądał, czy to pomyłka?

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28230
gienus12
gosti, ja ćwicze każdą grupe 2x w tygodniu obecnie i czuję się wiele lepiej niż jak ćwiczyłem kazda partie raz w tygodniu, a tak ćwiczyłem długo. Każdy jest inny każdy musi znaleść swój złoty środek.


A jak z wyglądem? Wpływa to znacząco? bo to jak się czujesz nie koniecznie ma się do progresu w formie. Sam tak trenowałem długi okres czasu wprowadzanie takich metod w mikrocykle jest dobre ale trening dłuższy czas ma niestety odbicie w progresie. Po dłuższym stosowaniu w końcu partie nie wyrabiają z regeneracją.

Co do diety zmień sobie ilości węgli w posiłkach okołotreningowo największa ilość jak również do śniadania też większa. Przy śniadaniu i potreningowo pokusiłbym się o wrzucenie małej ilości cukrów prostych ale wyrzucenie tłuszczy w pozostałych posiłkach pozostawił tłuszcz a obniżył węgle i zamiast wpc po treningu dał mięso/jaja( nie oszukujmy się jedzenia wpc nie zastąpi :D)

Zmieniony przez - Gosti w dniu 2014-09-02 21:58:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Drugi tak wygladal bo nie mialem co zrobic zero produktow w lodowce musialem jechac na zakupy wolalem zjesc to niz nic :)Ale wazne ze makroskladnikmi i kcal sa okej w ciagu dnia to mnie cieszy ze trzymam sie tego teraz mam nakupione zarcia wiec jt bd lepiej z tym posilkiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Co do warzyw strasznie ich nie lubie dlatego malo w diecie :) ale jem jak musze ale ciezko mi to idzie :) Na dzisiaj tyle jt wolne od silki a w czwartek lecim na barki a w sob nogi zmienilem ten plan :0 Dobranoc

Zmieniony przez - rosco569 w dniu 2014-09-02 22:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Gosti
A jak z wyglądem? Wpływa to znacząco? bo to jak się czujesz nie koniecznie ma się do progresu w formie. Sam tak trenowałem długi okres czasu wprowadzanie takich metod w mikrocykle jest dobre ale trening dłuższy czas ma niestety odbicie w progresie. Po dłuższym stosowaniu w końcu partie nie wyrabiają z regeneracją.


Jak narazie progress odnotowuje cały czas, czy to siłowy czy to wyglądowy. Wymiarowo szału może nie ma, ale kształt mięśni niektórych partii się poprawił jak np, bicepsy, klatki właśnie czy barków. Będę leciał tak do końca roku i zobacze co z tego będzie, trzeba kombinować. Przy trenowaniu 1 partii dziennie potrafiłem się czuć zmęczony i słaby. A teraz nic takiego nie występuje.

Już bez spamu, bo syf się zrobi.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sałby odblok... depresja znikome libido

Następny temat

POMOC duzy problem po dlugiej bombie / wyniki badan

WHEY premium