SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Nobivac

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4636
Zdjęcia dałam rano a teraz moja dzisiejsza uboga miska...oczywiście nie jadam teraz 135B, jak dobiję do 100 to jest dobrze. Jeszcze miał być krupnik ale zabrakło wolnego w pracy
Warzywa: 2x pomidor malinowy, gruntowy ogórek, sałatka z białej kapusty z koperkiem i sokiem z limonki, pół brokuła, kilka rzodkiewek

PS. grahamka z 11:00 to nie grahamka tylko bułki pszenne razowe - mój wypiek






Zmieniony przez - Nobivac w dniu 2015-07-12 22:16:11

Zmieniony przez - Nobivac w dniu 2015-07-12 22:20:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
chudziutka jestes
co taka micha uboga?
jaki cel?
olej slonecznikowy wymien na jakis zdrowy tluszcz dobra oliwa z oliwek czy prawidziwe maslo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4636
bziubzius
chudziutka jestes
co taka micha uboga?
jaki cel?
olej slonecznikowy wymien na jakis zdrowy tluszcz dobra oliwa z oliwek czy prawidziwe maslo


Tak właśnie mówią, że chudziutka jestem chociaż ja cały czas widzę wielkie uda i tyłek.... no ale tu już głowa szwankuje.
Micha uboga, bo nie planowana.... spisałam w ciągu dnia co jadłam i wyszło co wyszło
Cel? Nie chodzi o 6-cio pak na brzuchu tylko o "ubicie" i ujędrnienie ciała.

Nie wiem co z tym rozkładem. Kiedyś miałam 100B 200WW i 65T, jak zaczęłam więcej ćw siłowo to zmieniłam 120B i 180WW i w sumie na takim rozkładzie czułam się najlepiej. Ale wtedy ćwiczyłam. Teraz, jak wspomniałam od czasu do czasu tylko rower. Nie ćwiczę więc i głodu nie odczuwam.

Dziś:
warzywa - pomidory 2x, kapusta,rzodkiewki, kalarepka (liczyć?).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
chcesz ujedrnic cialo, nabyc miesni, "ubic", to musisz jesc wiecej 1400- 1600kcal nei zalatw sprawy
chcesz budowac miesnie powinnas pomyslec o powrocie do treningow silowych
na pewno nie badz na minusie klaorycznym, bo chuda jestes i neisz z czego chudnac, a jak widzisz co innego, to trzeba popracowac nad postrzeganiem siebie.
Dopoki nei cwiczysz silowo bialko na poziomie 100g wystraczy, ale 120g tez jest ok. nie jest tojakas ogromna ilosc
dobijaj do 1800kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4636
Jakiś rybny dzień za mną.... pewnie dostanę baty za tego tuńczyka z puchy ;) Ale już bliżej do 1800 niż wczoraj....
Warzywa: kapucha biała, pomidor, cebula, kalarepa, papryka





Zmieniony przez - Nobivac w dniu 2015-07-14 20:14:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4636
Plany sobie a życie sobie.... na kolację miała być makrela z chlebem gryczanym ale skończyło się na degustacji domowej kiełbasy i nie wiem ile wcięłam ostatecznie kcal. Ale kiełbaska - pierwsza klasa :) Jeszcze mam na jutro.

warzywa: kalarepka, ogórek, papryka i 2 pomidory malinowe








Zmieniony przez - Nobivac w dniu 2015-07-15 21:06:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4636
Wczoraj micha nieplanowana /co widać/ .Poza tym gulasz i ta domowa kiełbaska liczone w dużym przybliżeniu więc trudno jednznacznie przyjąć ile kcal zjadłam. Dziś chyba lepiej . Warzywa do obiadu policzyłam bo była to mieszanka z kukurydzą, marchwią więc wolałam wliczyć. Poza tym obowiązkowy pomidor, cukinia i kap pekińska. Baty za chudy twaróg




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4636
Weekend przemilczymy...nieliczone i czyste do popołudnia.....potem sodoma i gomora. Wczoraj lepiej ale z B nie dobiłam. Swojej zupy nie zdążyłam zjeść w pracy (a szkoda, bo było w niej mięsko) - wylądowałam u mamy na ogórkowej.
Warzywa: pomidory, ogórek, kalafior, cukinia, papryka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4636
Warzywa - papryka, cebula, cukinia, pomidor
grzechy nie policzone - 3 łyczki porto

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4636
Wczorajsza i dzisiejsza miska




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenie brzucha a zagubienie talii??

Następny temat

Co zrobić i czy w ogóle się da?

WHEY premium