SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Malego Macka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19009

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Trening nr 1
Dzis po dlugiej przerwie wreszcie powrot na silownie. Porzadna rozgrzewka z 20 minut i wykonalem wszystko z treningu ACT. Nie bylo to bardzo dynamiczne ale szybko zmienialem cwiczenia. Wykonywalem 25 ruchow maaax i to malym ciezarem. Nie chce dostac duzych zakwasow chociaz i tak dostane :) Ten tydzien powinien tak wygladac. W 2 treningu zmienie do 20 powotrzen a w 3 do 15 i to bedzie moj wyznacznik i od tego bede starowac we wrzesniu i skucesywnie o ile bedzie mozliwosc dodawał cięzar.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
poka foty z formy zeby bylo sie do czego potem odniesc

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Powinienem na poczatku wrzesnia cos cyknac z ciekaowsci zrobie na pewno :) Narazie to lekkie przyzwyczajenie sie do rezimu przez ten tydzien. Oczywiscie dieta trzymnana gdzies na poziomie 50% jem czest o ale malo i na co mam cohote byle nie byloby tluste.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
O przeoczyłem Twój dziennik, będe zaglądał czy sie nie obijasz

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No nie raczej na pelnej k ;d Staram sie narazie wszystko poukładac. Zdjecia wrzuce ale wam mowie. Nparwde szału nie bylo i nie ma :)







Kolejna dawka czitowania. W tym tygodniu sobie pozwalam na takie rzeczy.
Waga 680 g :D:D SAmej szamy
Odrazu jak przestalem pracowac to jem za 2 osoby. W pracy mialem scisniety brzuch i nawet 2 posilki dziennie mi wystarczaly.

Zmieniony przez - maciekslu1 w dniu 2010-08-25 12:28:39

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Zaczynam Obserwowac reakcje swojego ciala. Dzis dieta trzymana w 100%. Wszystko wazone i jest wypelnione 3000 kcal. Mialem problem ze zmieszczeniem sie w zalozonej ilosci T. Trzeba bylo pod wieczor wiecej ww zjesc i wiecej białka. Ale jakos to wyrownalem.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Dzis na tłusczczowo głownie przez pstraga w smietanie 30%. Az nie chce sie zalabac licza b T w

Nie chce mi sie bannerkow itd robic. Kto bedzie czytal i tak zrozumie :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Śnidadanie:
B-25.7
T-14.235
WW-73.634
+ Szejk
B- 31
T- 4,9
WW- 24,8
Przedtreningowo:
B- 30
T- 40
WW- 90
Potreningowo:
B-22
T-5
WW-90
+ Szejk
b-10
t- 3,5
ww-33
Kolacyjnie:
b-47.8
T- 4
WW- 78


cALKOWITE Bez posilku przed snem
B- 166,5
T-71.6
WW- 389.4
Ogolne zapotrzebowanie-
B- 185
T- 88,8
WW- 370


Czyli przedemna twarozek z oliwa _usmiech.gif

T- 17.2
B- 18.5

Tyle powinien wyniesć

Czyli bedzie
Ostatni po obliczeniu
b-18,7
t-18,6
ww-3,5

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
w sumie to aż tak dokładnie z B/T/W to nie podawaj bo niezbyt czytelnie, chyba ze jakos tak wiesz np. [B/T/W : 15/5/20]

taka sugestia

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No mogem i tak podawac :) Nie chce mi sie fot wklejac bo troche porobilem

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

tmd94 - dziennik /redukcja

Następny temat

Trening i dieta dla początkującego.

WHEY premium