SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Cruele

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 70
Witam
Zakładam ten dziennik treningowy żeby się motywować i sprawdzić efekty :) Trening będzie opierał się o Proteo System z dodatkiem ABS II oraz aerobów w formie biegania. Cel jaki stawiam przed sobą na ta chwile to poprawa sylwetki, kondycji, wytrzymałości oraz wzrost siły.

Coś o sobie - Mam na imię Kamil i jestem 23 letnim studentem dziennym, wiec równolegle z tym się wiąże trochę nauki, stresu, masa imprez oraz alkoholu bądź i innych używek :P No i skutkiem tego wszystkiego jest naprawdę spory mięsień piwny bo o dziwo nigdzie więcej tłuszcz w takich ilościach się nie odkłada. Przy moich wymiarach - wzrost 191cm i waga 88.5kg jestem zasadniczo chudy chociaż dużej budowy i trochę śmiesznie wyglądam z takich brzuchem heh to jest jednym z głównych powodów owego treningu. Z siłownia miałem do czynienia od liceum chociaż owe treningi kończyły się po 2-3 miesiącach - jestem strasznie leniwy ale czas to zmienić :) Wystarczy o przeszłości wracamy do teraźniejszości a wiec: rzuciłem palenie po ponad 6 latach, odstawiam alkohol bo to chyba główny powód mojego brzucha (bomba kaloryczna) chociaż mogę się mylić...
Od poniedziałku zaczynam trening Proteo od poziomu 1 przez pierwszy tydzień będę ćwiczył 5 dni w tyg żeby przyzwyczaić organizm do wysiłku, a później już co 2 dzień trening a w dni nietreningowe aeroby, ABS II również zacznę od poziomu 1 w zastępstwie ćwiczenia brzucha z Proteo.

Diety na ta chwilę stosować nie będę ponieważ mieszkam z rodzicami oraz nie zarabiam kasy. Spróbuję stosować się do 10 wskazówek żywieniowych chociaż i z tym czasem jest problem bo ja zakupów w domu nie robię i jest paradoks jajka i kury heh no ale papierosy rzuciłem to i kasa powinna być skoro wcześniej na nie była, pożyjemy zobaczymy :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Heh trening przekładam na dzień następny czyli wtorek

Prośba do moderatora - Mógłbyś/mogłabyś mi zmienić nazwę i nazwać ja poprawnie moim nickiem i dziennikiem bo zauważyłem ze złamałem regulamin, a nie mam pojęcia jak samemu to zmienić :) dzięki z góry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 25631 Napisanych postów 260180 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332521
tytuł zmieniłem,powodzenia daj jakieś fotki

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jednak się nie moglem zmusić w poprzednim tygodniu do treningu, ale dzisiaj już zmusiłem a wiec:

1 Poziom Pierwszy Trening:

Rozciąganie - bardziej poznanie ćwiczeń niż prawidłowe ich wykonanie heh :P

Rozgrzewka w formie pompek aż do wstępnego zmęczenia

2s A1 10/7
2s D 8/8
2s C1 4/2
2s E 11/10
2s F 6:P/10 (rodzinka ze mnie zgniła to i było więcej śmiania niż skakania)
2s K2 10/10
Ćwiczenie przepony przez 10min

Założenia:
Jeżeli 8 powtórzeń A1 => A2
Jeżeli 8 powtórzeń A2 to A2 +A3
Jeżeli 8 powtórzeń A3 => A4
Jeżeli 8 powtórzeń A4 => A5
Jeżeli 8 powtórzeń A5 =>A6

Czas trwania:
1 tydzień = 5dni treningów po 2s
2 tydzień = pon, śr, pt po 3s
3 tydzień pon, pt po 3s
Jak zrobię 8 powtórzeń A6 to dodam B1 przez 2tyg(ćwicząc 3x w tyg) a potem przejdę do drugiego planu treningowego poziomu 1

Trening o dziwo strasznie ciężki jak dla mnie, po wykonaniu 3 ćwiczeń już bylem zmęczony i to znacznie no ale to dopiero początek wiec norma :) Odpuściłem wykonanie ABS 2 ale może jutro już go zrobię . Fotki poszczególnych ćwiczeń zamieszczę w najbliższym czasie Dziś wieczorem czeka mnie jeszcze siatkowa na sali wiec jutro pewnie nie będę dał rady się ruszyć he no ale zobaczymy :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebne nowe bodźce do wzrostu. Prosze o sprawdzenie

Następny temat

Ćwiczenia do sprawdzenia!

Zestaw 1