SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik żywieniowy potreningu.pl

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Witam, mógłby ktoś podać link do tego gdzie i jak po kolei tworzyć swój plan żywieniowy na stronie potreningu.pl?
I jeszcze czy jest taki schemat w którym możemy sobie stworzyć swój plan treningowy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
http://potreningu.pl/calculators/calories 

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
A jak zapisać jakiś posiłek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html  wystarczy trochę rozejrzeć się po dziale i jak pisałem nie zakładaj 1000 tematów...

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
OK dzięki :)


Zmieniony przez - xSprinterx w dniu 2015-06-21 16:18:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Mam takie pytanie odnośnie robienia zrzutów treningów jak chcę sobie zrobić 1 dzień treningowy np. klatka i tricpes to jak zrobić żeby na zrzucie było tak ładnie podzielone ćwiczenia klatki i tricpesa?Bo mi wychodzi tak że nawalone wszystki ćwiczenia na siebie są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
o pytania techniczne pytaj w administracji, to dział Odżywianie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + Trening i Brak Efektów

Następny temat

16 lat jak nabrać trochę masy? - Dieta

WHEY premium