SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziekuje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
w tym poście chciałbym podziękować wszystkim którzy mnie opier**lali za moją głupote:)dzięki nim wziełem sie porzadnie za redukcje:)ułożyłem wkońcu zbilansowaną diete z małym minusowym kcal(zacząłem od -200 teraz koło -500)ułożyłem porządny trening.Dobrałem odpowiednie odżywki czekałem na wyniki cierpliwe:)teraz szczegóły zacząłem redukować się 3 stycznia waga 91kg przy wzroście 172cm:( :(wczesniej na forum kłamałem co do mojej prawdziwej wagi bo wstyd mi było za siebie) do dnia dzisiejszego zredukowałem sie do wagi 76,3kg:)zamierzam dalej walczyć z fatem:)napisałem ten post by zachęcić innych do zdrowego trybu życia:)pragne zejść do 68kg i wierze że osiągne swój cel:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
Twój post nie zachęca mnie do niczego.. każdy teraz potrafi zgubić 30kg/40 zależy w jakim czasie ale żeby się unormować i całe życie trzymać fason i być sportowcem.. ; ) równie dobrze, mogę przytyć do 100kg nie jesc nic cale dnie tylko plywac podnosic ciezary niszczyc swoj organizm i spale to szybciej niz przybralem dobra w sumie nvm twoj post mnie nie zacheca nawet do snu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
jeżeli ci sie nie podoba to nie pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 225 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24315
Daj fotki to zmobilizujesz;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
wrzuce fotki niedługo:)ale jeszcze trzeba redukować bo brzuch wisi

Zmieniony przez - nitropump w dniu 2009-04-23 22:58:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
Braxx - nie wiem po co napisałeś swojego posta, ale proszę przeczytaj sobie nagłówek tego tematu - brzmi on "dziękuję", a nie : "wejdź, pozachęcam Cię".
Ciekawi mnie Twoja opinia "każdy teraz potrafi zgubić 30, 40 kg" - powiedz to tym wszystkim otyłym ludziom, którzy połowę życia spędzają na często nieudolnych próbach odchudzenia się...

Mnie osobiście cieszy,że ludzie potrafią napisać nawet takiego posta - bo świadczy to o tym, że forum ( czyli ludzie tu obecni) spełnia swoją rolę i motywuje ludzi do działania ;]
Do autora: trzymaj tak dalej ! :)



Zmieniony przez - magdusia83 w dniu 2009-04-24 00:01:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Były jeszcze z 2 tego typu tematy
Miło patrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
trzymam miche cały czas:)i ciągle ćwicze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
sorki że odświeżam ale mam pytanie?moge pic wpc przed snem by ochronić mięsnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są specjalne blendy białek na noc, postaraj się o taki produkt bo to lepszy wybór niż WPC, które szybko się wchłania.
BTW, gratuluję wyniku i trzymaj tak dalej.



Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-05-01 15:55:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
wpc starczy spokojnie na noc, jak masz kase mozesz takze spojrzec na egg protein, chyba prawie na to samo cenowo wychodzi

Hard work has a reward. More hard work.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie Trening Wegetarian w połowie

Następny temat

Dieta na mase!

WHEY premium