SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzień z diety na masę - ocena

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1027
Witam!
Wrzucam przykładowy dzień z diety na masę jaką zamierzam prowadzić. Liczę na sugestie odnośnie makro oraz ewentualne rady co czym zastąpić :)



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 603
Moim zdaniem jest w porządku :) chociaż sam jestem na masówce teraz i szamie 3-4 razy dziennie ryz z kurczakiem i myśle że jak byś dorzucił ryż gdzieś jeszcze by było SI :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2119
Ja bym wyrzucił mleko w ostatnim posiłku i siemię lniane zastąpił oliwą. Tak samo chleb zastąpiłbym ryżem brązowym. I jeszcze siemię lniane w jakimś posiłku zastąpił orzechami włoskimi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
czemu chcesz siemię wyrzucać? to super źródło tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1027
Właśnie myślałem że siemie może być. sporo tańsze i też podobno dobre ::P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Bardzo prosze o pomoc !

Następny temat

Czemu jogurt owocowy niewskazany skoro ma niskie ig?

WHEY premium