SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dział TRENING - problem

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
No, dokładnie. Trzeba stworzyć elite, która będzie się dobrze rozumieć. Nie jeden człowiek. W suplach mi się bardzo podoba, tam to coś działają.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
wystarczy jeden aktywny mod
a takiego puki co nie ma
om ogarnij temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Aktywny

Mawashi nie ma czasu, brutusa nie widzialem juz z kilka lat , Michail ma wiele działów do moderowania, wystarczy spojrzec na liste głowną z sfd.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
niezbędne minimum to 1 aktywny mod i 2 boldy
żeby dział jakoś istniał
bo teraz to jest agonia

hehe troche to śmieszne że najgorzej rozwijającym sie działem jest właśnie trening
na forum o kulturystyce
gdzie właśnie trening jest esencją tego sportu

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Z tym ze w treningu mozesz wkuc schematy na pamiec i wg nich jechac z planami itp. A np w odzywianiu jest ciekawiej

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
Z tym ze w treningu mozesz wkuc schematy na pamiec i wg nich jechac z planami

g**** prawda

ale to nie jest post do tego typu polemiki

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Kto zna swoje cialo moze samemu kombinowac ale na forum jest to raczej niemozliwe..

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Może w koncu modzi, boldowie zaczną coś robic w tym kierunku ??

bo narazie tylko słyszę- boldów wybieraja modzi i całe grono. Więc moze w koncu spróbujecie coś zrobic ? a nie tylko mówić ze te grono wybiera boldów modów itd.

albo z innych działów niech posprzątają i wprowadzą coś nowego do tego działu. Tyle ode mnie. Zbędne tutaj takie gadanie, trzeba zacząc działać.

Teraz musimy czekac i spoglądać jak sytuacja się rozwiąże, a sama się nie rozwiąże.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
"Z tym ze w treningu mozesz wkuc schematy na pamiec i wg nich jechac z planami itp. A np w odzywianiu jest ciekawiej" - spoko sie masz!

Gdzie Ci wszyscy co potrafia tylko banowac i op*****lac ludzi? Jak trzeba cos zrobic niema nikogo do pomocy. A Mateo ****a co juz ma urlop od 2004

Zmieniony przez - Gawcio w dniu 2006-02-02 16:24:08

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
odbij od matea.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak się edytuje posty.....? .....daje sogi....

Następny temat

DLACZEGO SKASOWANO MOJ POST

WHEY premium