SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dysproporcje...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
dysproporcje tak... z lewej strony mam WSZYSTKO większe oczywiście jeśli chodzi o umięśnienie, klatka, biceps, brzuch (nawet jajko mam większe :/) co z tym zrobić? moze to byc spowodowane większą produkcją testosteronu po jednej stronie ? chyba nie... ale to jajko :D jak zniwelować dysproporcje w klatce i brzuchu bo tu najbardziej widać :/ cwicze juz jakiś czas, moze zwiekszać ciężar dla tej strony która jest mniej rozwinieta ?? a nie ulegnie ona przetrenowaniu czy tez nadwyrezeniu albo moze nie zdąży się zregenerować... proszę o porady :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4110
moze poprostu masz taka genetyke,cwicz cwicz i dbaj o technike nie dokładaj ciezaru na jedna strone bo wtedy doprowadzisz ze ta strona bedzie miała wiecej siły i wtedy z technika juz bedzie coraz gorzej...

!!.. nie ma masy nie ma klasy ..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
1. rob tyle samo serii na jedna i druga strone
2.uzywaj sztangielek
3.skup sie na TECHNICE !!!!
4.cwicz przed lustrem
5.zaczynaj serie od strony słabszej

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
1. robie
2. postaram sie jak najwięcej nimi robić
3. tak robie
4. tez to wprowadze
5. tak robie

Dzięki za info... ehh najbardziej mnei boli to że na cyklach kreatynowych ta strona która jest bardziej rozwinięta lepiej puchnie od tej słabiej... ale cóż musze się z tym pogodzić, będę cały czas przykładał się do tego aby zniwelować tą różnice... dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 727
Moze masz krzywy kregoslup i dlatego widac dysproporcje? Ja np tak mam. Lewa piers wieksza, bardziej wysunieta od prawej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
bardzo możliwe ale rzeczywiście moze to być wina kręgosłupa ? jak tak to amm wytłumaczenie.... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
1.zmiejsz obciązenia
2-popraw technikę
3-skup się na symetrii ruchów
4-rób tyle samo na obie strony
5-trenuj przed lustrem lub w asyście kogoś, kto będzie czuwał nas poprawnością Twoich ruchów

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
ok, robie to wszystko dokladnie od kilku miesiecy a wydaje mi sie ze dysproporcje miedzy mięśniami klatki piersiowej nawet sie pogłebiają...
znalazłem stronę której pewnie adresu tutaj nie moge podać, jak coś to admin skasuje... [ http://ph.boo.pl/4derm.html ] tam jest preparat w sprayu dzialający miejscowo oparty na testosteronie... cóż, jest to steryd ale było by to pomocne prze zwalczeniu dysproporcji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
To bezsens...

Twierdzisz, że w jednej połowie klatki masz mniejszy poziom testosteronu??

Co za jazda...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
nie chodzi o to ze mam mniejszy tylko o to żeby powiekszyc miesien aby dysproporcja znikla...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
https://www.sfd.pl/temat203706/ 

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE DO >>>ZNAWCY<<<<

Następny temat

Trening na masę - konkretny

WHEY premium