SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dysproporcja spowodowana złą techniką

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
Czy jeżeli trenuję kalistenikę i wykonuje pompki nie dokładnie to jest możliwość wystąpienia u mnie nierównych mięśni klatki piersiowej? I mam jeszcze kolejne pytanie dlaczego na lewej stronie klatki piersiowej przy mostku mam mięsień a na drugim niżej go tak jakby nie ma?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Taka genetyka , przyczepy mięśni i tego nie przeskoczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wszytsko jest ok, ciało nie jest symetryczne, ja kzerkniesz na brzichy niektórych to np mają kostki poprzestawienie, niesą idealnie równe.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wygląda to całkowicie normalnie, i nie widać też tu zbytnich różnic między obiema stronami o których piszesz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
Bo mam taki problem że lewa strona klatki jest lepiej umięśniona i ładniej rozbudowana niż prawa. Wykonuję różnego rodzaju pompki od sierpnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Pompki to niestety ale będzie za mało żeby poprawić dysproporcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Smallxv
Bo mam taki problem że lewa strona klatki jest lepiej umięśniona i ładniej rozbudowana niż prawa. Wykonuję różnego rodzaju pompki od sierpnia.


daj zdjęcie z dalszej odległości
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
No właśnie z przodu jak się patrzy to nie widać ale jak patrzę na dół to widać różnicę i w kształcie iw wielkości. Zauważyłem że jak leżę na łóżko to widzę że ta mniej rozwinięta cześć klatki jest tak do tyłu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
Tutaj foty (mogą być takie sobie)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
Ale robiąc te pompki to robię tak że opuszczam się i ciężar ciała opuszczam na tą słabszą stronę klatki ale po 3 powtórzeniach lewa ręką pomaga drugiej i nie mam już siły. Jakimi ćwiczeniami z własną wagą ciała mogę to wyrównać? Albo podajcie jakieś własne porady bo ja nie wiem kompletnie. Z góry dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Trzeba ogólnie dokładać masy mięśniowej, co do dysproporcji nie ma co przesadzać nie ma jej jakiejś znacznej w ich przypadku jednak hantle się lepiej sprawdzają
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w lewym boku

Następny temat

Ból kolana po intensywnym wysiłku

WHEY premium