SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dysproporcja nóg i ramion.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 769

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

72

Wzrost

184

Cel treningowy

Proporcje w ciele

Staż treningowy na siłowni

2 miesiące

Uprawiane inne sporty

Kiedyś piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Hantle, sztanga prosta, łamana, ławeczka,

Dieta

Od 2 miesięcy + 25% więcej kalorii

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 724
Witam!
Mam taki subtelny problemik i szukam rady. Mianowicie od kolegi usłyszałem że biceps powinien być mniej a więcej taki sam jak łydka. Jako że na siłownie chodzę od niedawna, a długo już biegałem. mam wyrzeźbioną łydkę, która posiada w obwodzie 39,5centa. Lecz biceps mam zaledwie 32,5cm.. Ważę 72kg 184cm wzrostu. Nie chcę kiczowato wyglądać na plaży. Do lata przestać trenować nogi na siłce? Aby tą dysproporcję zminimalizować tylko tak jak się da? Udo podobnie wygląda, 59centów. Nogi to raczej moja zaleta. Tylko jakie obwody klatki piersiowej itp są proporcjonalne do tego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nawet jak będziesz nogi trenował one super nie będą rosły, są jakieś granice których się nie przekroczy, trenuj całe ciało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
ciekawe ze kazdy ma zawsze za duze nogi.... ??? nie patrzy na dysproporcje tylko normalnie trenuj wszystkie partie w bicepsie masz tyle bo jestes wychudzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
https://www.sfd.pl/TABELA_Z_PROPORCJAMI-t179363.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
chyba bym oci... jakbym na takie rzeczy zwracał uwage bez jaj chyba nie przygotowywuje sie na olimpie tylko na plaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
symetria jest ważna by nie wyglądać dziwnie, oczywiscie w granicach rozsądku. W starych książkach Zakrzewskiego też o symetrii było pisane jakie proporcje powinny być mniej więcej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 724
Każdy ma nogi za duże? Raczej na odwrót (: Od 5lat trenowałem piłkę nożną, plus to że biegałem sam z własnej woli. Pół roku 5 razy w tygodniu, w tym 3 razy interwały to weszło dosyć XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
anubis84 True Adonis jasne jestem jak najbardziej przeciwnikiem sylwetki w stylu byk u góry a nogi kury, ale przeciczanie tego na cm to poprostu moim zdaniem przegiecie w druga strone. to oczwiscie tylko moje zdanie ale mysle ze jest ono racjonalne.
raczej wlasnie tak jak napisałem , jeszcze sie nie spotkalem zeby ktos mial za duze rece, a dziwnym trafem nogi zawsze kazdy ma "wielkie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
trenuj całe cialo a zobacysz że nogi nie podskocza tak samo jak ręce, jak nie chcesz nóg katować za bardzo to 5 serii siadów czy wykroków starczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
anubis84

Strasznie małe te nogi (uda) według tej tabeli wychodzą według mnie. Nawet mocno odtłuszczone.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fbw do oceny

Następny temat

Jestem typowym pesymistą więc proszę o Waszą pomoc :)

WHEY premium