SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dysproporcja ktora nie daje sie zatrzeć...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8914
Witam ,z tym problemem borykam sie juz od około 4 miesięcy początkowo różnica w obwodach ramion wynosiła 1cm ok , wszystko grało ale od pewnego czasu mimo , że kłade duży nacisk na technike w ćwiczeniach kształtujących mam różnice w tej chwili 2 cm , lewe ramie 34 cm a prawe 36 cm ...mimo iz we wszystkich ćwiczeniach kontroluje ciężar , różnica przede wszystkim tkwi w tricepcach (głowa boczna) i bicepsy głowa krótka, najśmieszniejsze jest to iż lewa ręka mimo , że jest mniejsza ,optycznie wydaje sie wkieksza od prawej ..Dodam , że obwod ręki prawej stale rosnie a lewej jak stał tak stoi . Moj obecny trening to grupa II Michaila cykl pierwszy.

Sam niewiem już jak temu zaradzić , ( w przedramionach nie ma takiego problemu ) , mieliscie moze podobny problem ? Jak tak to piszcie bo ja już nie wiem co robic a tak dalej nie może byc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Trochę w tym racji. Rozmiar się trochę wyrównał nie tylko dlatego, że jedna ręka urosła - ale też dlatego, że druga spadła. Teraz ta druga, wypoczęta ruszy do przodu jak burza.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8914
eee .. Lewą ... tego nie uwzględniłem ... a czy to ma aż tak wielkie znaczenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Żadnego, koniu robi cie w ch...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8914
Wiem ... No cóż w takim razie BARDZIEJ przyłoże sie do techniki i wkoncu musi coś pójść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Ćiwcz dalej z dużą dokladnascią, uzywaj hatli, mozesz sprobowac calkowicie zostawic sztange. To wina genetyki - z czasem moze uda Ci sie to wyrownac.
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Ja tam mam jedna treke tez mniejsza (roznica mala, ale jest te 0,5 cm) to zawsze stram sie ją obciazc - noszenie zakopow w tej rece itp. :) Do wyrownania potrzeba czasu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8914
Ogólne zasady to znam , zmniejsz ciężar , zaczynaj od słabszej ręki , technika , ćwicz przed lustrem itp itd Problem w tym , że od pare tygodni odnotowuje poprawe prawej reki a lewa stoi w miejscu od pewnego czasu, zwłaszcza w tricepsie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Pare tygodni to niewiele, to wymaga czasu, cwicz dalej, zwracaj jeszcze wieksza uwage na dokladnosc.
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ektomorfik a trening brzucha/aeroby

Wiecej