SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7304495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
10 jednostek siłowych tygodniowo i codzienne cardio ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
Zajazd straszny , dużo tu brakuje do optymalnego/sensownego działania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94404 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668826
Takie ilosci białka bez insy i hgh jak dla mnie pomylka
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
3-3,5g ogólnego białka wydaje się maksem dla większości. Wiadomo nie każdy lubi białko, nie każdy dobrze toleruje. Ja np nie wyobrażam sobie dnia beż minimum 0,5kg twarogu...a jeszcze mięso, jajka i białko się nabija :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Też jestem zdania, że tym bardziej na surplusie nie trzeba osobom na bombie szczególnie tego białka za dużo, 2g licząc ze wszystkiego by starczyło, ale odbija się to u większości osób które są mocniej wciągnięte w ten świat na smakowitości diety. Z pewnością większość ma nawyk jedzenia białka w każdym posiłku, a jak do zjedzenia jest 150g ryżu to 80g kurczaka wygląda śmiesznie. Ciężko jest nie zjeść tego białka mniej niż 3g.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Koksik82
Może i dużo, ale przerobiłem juz trochę diet, parę ad trenerów i na tej jest dobrze, cuz budowa to endomorf w stylu skinny FAT czyli kiepski materiał, z treningami też trzeba tyrac niemało, siłowy idzie 5 razy w tygodniu 2 razy dziennie, o cardio niewspomne bo idzie codziennie, i na takim rezimie jest najlepiej, co do tego mocznika jest się czym przejmowac?


Czyli wnioskuje, ze skoro kolega wazy 114kg , nie wiem do jakiego wzrostu, i ta wysoka objetosc treningu i podaz bialka w diecie to jest oczywiscie pod gruba redukcje tak? Z moich doswiadczen wynika ze redukujac 2,5 g maks do 3 g na kilogram plus taka pozdaz Testa jaka lecisz to miesnie spokojnie trzyma
Ten mocznik nie jest jakos mega duzo podniesiony napewno nie jak przy powaznych schorzeniach nerek takze wyglada to na typowa reakcje organizm na dietewysokobialkowa
Czy jak dlugo tak bedziesz ciagnal to bedzie to mialo negatywne skutki, nie wiem, jesli sie boisz to utnij troche, tam Ci wychodzi 2,8 wiec Luz mozesz te 0,8 uciac i zbadac za jakis czas albo jedz jak jesz i kontroluj czy poprostu sie gdzies to nie powieksza z czasem
Wiesz przy chorych nerkach to tez objawy wystepuja, zawsze mozesz zrobic jakbys czul ze cos jest nie tak gfr bodajze sie to nazywa, I tam to badanie okresla chorobe nerek badz jej brak

Ogolnie zdrowko najwazniejsze, zaraz po formie hehe,
Swiruje
Pozdro i z fartem

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/EdytujWypowiedz?rid=19886372&tid=1185334&fid=14 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 89 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 36270
185cm,redukcje zaczynałem z 129kg,obecnie bardziej rekomp, bf ok 15 na tą hwile, a białka tyle leciało na redu i tak zostało, hyba czas zmniejszyc, nic dziś mam szczepienie to spytam lekarza co powie na ten wynik mocznik. Pytanie z innej beczki, czy będąc na cyklu można zostać honorowym dawca krwi, od tygodnia mostek, jeśli hodzi o morfo to rbc wynik 5,45 widełki 3,8-5,8. Hgb wynik 16,5 widełki 11,00-16,5. Hct wynik 49,4 widełki 35,0-50,0. Przed badanie wypite 1,5 l wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Raczej pójdzie w kosz

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39214
Koksik82
Może i dużo, ale przerobiłem juz trochę diet, parę ad trenerów i na tej jest dobrze, cuz budowa to endomorf w stylu skinny FAT czyli kiepski materiał, z treningami też trzeba tyrac niemało, siłowy idzie 5 razy w tygodniu 2 razy dziennie, o cardio niewspomne bo idzie codziennie, i na takim rezimie jest najlepiej, co do tego mocznika jest się czym przejmowac?


Matko Boska...ja mam 4 razy w tygodniu. Sroda przerwa probowales mniej trenowac? W sensie aby sprawdzic efekty? Bo kiedy ty masz rosnac jak caly czas trening. Jesli ci to dziala w takim ukladzie to szczery szacun...ja bym sie zajechal
2

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94404 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668826
Dużo zależy co poza tym robi ,mam kolezke co też ciśnie 2 treningi dziennie silka i sw
Poza tym nic nie robi,poza telefonami
Leci 10 jm hgh plus saa i ma mega regenerację


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-03-10 13:01:59
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium