SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7299278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
lordknaga
ogladalem to, pozytywny jest, najlepszy mro ale to ze on do 30go roku zycia, nie bral saa, to niesmaczny zart, nie zwazajac na to ze ma gen z kosmosu


to jest nic! widzialem wczoraj takie o to wypowiedzi bylego zawodnika z dawnych lat. no chyba kogos fantazja poniosla



when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ja wyleczylem swoj lokiec tenisisty jednym prostym cwiczeniem, ktore wykonywalem raz dziennie przez ok. 45 sekund.
kup sobie cos takiego jak Floss Band. owijasz tego banda wokolo bolacego miejsca, tak mocno zeby cala reka Ci zsiniala, krew ma byc calkowicie odcieta. i jak osiagniesz stan braku przeplywu krwi to wtedy zaczynasz wykonywac ruchy, ktore sprawiaja Ci bol. robisz to nie dluzej jak 60 sekund i odwijasz banda. tyle. powtarzarz to raz dziennie. ja sie w ten sposob wyleczylem w ok. 4 tygodnie. pomysl poddal mi znajomy fizjo, jako taki domowy sposob na walke z lokciem tenisisty. sprawdzilo sie na mnie i polecam.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 133 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19830
19Cayenne91
Powoli co raz bardziej doskwiera mi ból łokcia (na początku myślałem, że to po prostu stawy i 2/3tyg Flexa i po problemie, ale lykam i zero poprawy). Myślę, że to ten zła sława owiany 'lokiec tenisisty' (ostatnio zauwazylem, że właśnie boli gdy np. sięgam po coś ręką i zaciskam dłoń, ruszając palcami też odczuwam jakiś lekki dyskomfort w okolicach łokcia).

Próbować chemia złagodzić (bpc, koks czy co tam innego) czy szukać pomocy u fizjo?

Nigdy nie zglebialem tematu bo nigdy nawet jakichkolwiek mikrourazow, ale patrząc na zdjęcia z Google to by pasowało idealnie.







Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2020-06-13 14:44:21


W moim przypadku okazało się po przeswietleniu że mam odprysk kosci,a nie mialem żadnego poważnego urazu,w okolicach łokcia. Ortopeda zalecił mi rozbijamie falami uderzoniowymi,po jednej wizycie ból ustąpił i jest ok do dzisiaj, zabieg mialem 3 miechy temu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16573
snara
mesja1905
A jako znawca w innym temacie . Co poradzisz na przedawkowanie powiedzmy mdma.
Nie mowie o zapaści tylko , ma ktoś masę nie do ogarnięcia . Masz coś na zbicie ?

P.s tez tu węgiel pomoże





Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2020-06-12 23:50:52


Tak ja często po imprezach bralem węgiel by organizm wyczyścić.
A najwięcej mi pomógł jak toksyczne bakterie w jekitach miałem to mi życie ratował inaczej by mi się flaki rozpuścił .


Jak powinna wygladac taka kuracja weglem i ile trwac dni czy tyg zeby wyciagnac caly syf z jelit zoladka itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
mesja1905
A jako znawca w innym temacie . Co poradzisz na przedawkowanie powiedzmy mdma.
Nie mowie o zapaści tylko , ma ktoś masę nie do ogarnięcia . Masz coś na zbicie ?

P.s tez tu węgiel pomoże




Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2020-06-12 23:50:52


NAC 2g rano i na noc przez kilka dni.
N-Acetylo-lkarnityna wg. dawek producenta
5-htp 200 mg z rana i na noc oraz melatonina na noc w dawce 2,5-5 mg
Witamina C 2g dziennie
ALA 600 mg 2x dziennie
Witamina E z apteki po 5 kapsułek dziennie
Magnez 3x dziennie porcje 100-150 mg max i dużo snu,
a jak poczuje się już lepiej to wdrożyć sporo jakiejś aktywności fizycznej.

Do tego oczywiście pełnowartościowe posiłki.

Żadnych benzo bo w to g**** łatwiej się wpieprzyć niż w same dragi.
Niejeden znajomy idiota momentalnie się od tego uzależnił
Poza tym sen po benzo jest "sztuczny" i nie spełnia swojej roli w takim stopniu jak powinien.

Zmieniony przez - Cayek w dniu 2020-06-13 16:44:52
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
19Cayenne91
Powoli co raz bardziej doskwiera mi ból łokcia (na początku myślałem, że to po prostu stawy i 2/3tyg Flexa i po problemie, ale lykam i zero poprawy). Myślę, że to ten zła sława owiany 'lokiec tenisisty' (ostatnio zauwazylem, że właśnie boli gdy np. sięgam po coś ręką i zaciskam dłoń, ruszając palcami też odczuwam jakiś lekki dyskomfort w okolicach łokcia).

Próbować chemia złagodzić (bpc, koks czy co tam innego) czy szukać pomocy u fizjo?

Nigdy nie zglebialem tematu bo nigdy nawet jakichkolwiek mikrourazow, ale patrząc na zdjęcia z Google to by pasowało idealnie.







Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2020-06-13 14:44:21


1- usg lub rezonans potwierdzić stan zapalny.
2 fizjo + fala uderzeniowy
3 pbc 157-TB500 +flexit + zimne okłady + rozciąganie
Podczas rekonwalescencji odpuścić trening,prace fizyczna
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Pierwsze co zrobię to USG,a do tego czasu warto takie miejsce smarować mascia rozgrzewająca? (czy mija się z celem bo widziałem, że zimne okłady się przewinęly kilka razy).

Nie wykluczam też opcji, że to cos wspólnego z tricepsem ma (gdy naciskam w to miejsce z tylu łokcia, na zdjęciu widać ktore, to boli k****sko).





Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2020-06-13 19:33:17

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402342
Przy stanach zapalnych nie rozgrzewamy tego tylko chłodzimy jak.bylo wyżej napisane już
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 111 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1500
Panowie chce przeprowadzic swoja 1 redukcje bo sie troche zalalem,myslicie ze 500 testosteronu tygodniowo styknie czy podbic go w trakcie redu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Dzięki:)

Jeszcze jedna rzecz mi chodzi po głowie, czy jest jakas różnica w tym, że bol występuje podczas treningu czy np. kilka godzin po ?

Nie boli mnie, gdy trenuje, przy wyciskaniu, uginaniu itp. dopiero kilka h po występuje ból (np. jak otwieram drzwi w środku nocy żeby się wylać to obrajac klamkę czuje, że boli).

Myślę, że to pierwszy znak by się zacząć w końcu rolować/rozciągać.

introduction
Panowie chce przeprowadzic swoja 1 redukcje bo sie troche zalalem,myslicie ze 500 testosteronu tygodniowo styknie czy podbic go w trakcie redu ?

Przy dopietej misce i cardio w zupełności wystarczy.
Z resztą temat rzeka, w zależności w jakim stadium jesteś.
Własny temat + ankieta.



Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2020-06-13 20:44:03

Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2020-06-13 20:46:31

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium