SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskoteka %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
Witam
w ta niedziele wybieram sie na dyskoteke
a w sobote mam swoj trening...
na dyskotece wiadomo... od 20:00 do 5 rano czyli ok. 9 non stop tanczenia itp.
rowniez chcialbym "zalac pałe" tak powiedzmy 250ml wodki...
czy moje miesnie zdaza sie zregenerowac z soboty ?
czy bedzie to mialo niekorzystny wplyw te parenascie godzin bez snu...?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
alko niema bezpośredniego wpływu na mięśnie [ nie ma czegoś takiego jak ścinanie białka w przypadku alko etylowego] więc o trening bym sie nie martwił. Sen też nie jest dużym problem, jednak 9 h bez posiłku, z całkiem sporą aktywnością to już poważna lipa

Zmieniony przez - coolkill w dniu 2008-03-19 13:30:38

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
https://www.sfd.pl/[ART]_Impreza_Alkoholowa_-jak_zminimalizować_skutki_by_Rion10-t377000.html

myśle że po przeczytaniu wszystko będzie jasne

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
jednak 9 h bez posiłku, z całkiem sporą aktywnością to już poważna lipa
hmm niby czemu?
tam na miejscu to raczej tylko dostane cos typu kebab itp. a tego raczej jesc neichce...
hmmm zdecydowalem ze bez alko sie pobawie (zreszta nie 1. raz ze nie pije, chociasz na tej imprezie chcialem sobie porzadnie zalac pale no ale coz )
to teraz zostaje tylko kwestia posilku...
z domu wyjezdzam okolo 19:30 na dykoteke, co powinien zjesc przed wyjsciem? bo nie mam zamiaru tam jesc jakiegos kebaba czy innego fasfooda....

Zmieniony przez - Makaveli17 w dniu 2008-03-19 14:20:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Przezytaj temat ktory dal Ci rothen..

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
z domu wyjezdzam okolo 19:30 na dykoteke, co powinien zjesc przed wyjsciem? bo nie mam zamiaru tam jesc jakiegos kebaba czy innego fasfooda....

Makaveli17 o wiele lepiej zjeść Kebab niż nic nie jeść

z domu wyjezdzam okolo 19:30 na dykoteke, co powinien zjesc przed wyjsciem? bo nie mam zamiaru tam jesc jakiegos kebaba czy innego fasfooda....

obfity posiłek z ww złożonymi, białkiem (twaróg/jajka najlepiej ze względu na długi czas wchłaniania, tłuszcze np. oliwa, i może być kubek zupy np. barszczu

zdr.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-03-19 14:23:33

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8632
ale masz problem raz się żyje ale jak już tak przezywasz to utnij sobie tez małą drzemkę w ciągu dnia i zalej pałe do betonu alko niema bezpośredniego wpływu na mięśnie

Zmieniony przez - labrentz w dniu 2008-03-19 16:04:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
ja Ci powiem tylko tyle zapij pałe zaruchaj panne a o ćwiczeniach moment zapomniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Dokładnie Gueeta

A do autora przeżywasz jak byś był zawodowcem idź na impre normalnie pobaw się a kebaba czy cuś innego możesz zszamać.
Przypomnij sobie dzieciństwo pewnie jadłeś fure chipsów, słodkości i co żyjesz dalej(takie już uroki dzieciństwa),



Zmieniony przez - wysięgnik w dniu 2008-03-19 17:21:33

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
przed wyjazdem zjem sobie platki 150 g + 600ml mleka rodzynki itp. zeby bylo z 1000kcal ;p
ja Ci powiem tylko tyle zapij pałe zaruchaj panne
co do 1. to jeszcze mam watpliwosci... a co do 2. to wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Co do 3. to nie ma watpliwosci ze nie chcialo Ci sie przeczytac linku ktory zostal podany

GÓRA---->I am What I am

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smazone,, Gotowoane, Duszone?

Następny temat

Redukcja - pytanko

WHEY premium