SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize Xpand Xtreme Pump a ciśnienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4500
Kupiłem Dymatize Xpand Xtreme Pump i po jednej porcji mialem ciśnienie 168 na 88. Nie wiem czy to dobrze ze aż podnosi mi tak ciśnienie.

BAYERN MONACHIUM

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
niedobrze, za duze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
jw
a nigdy nie miałeś problemów z nadciśnieniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Widocznie suplement nie dla Ciebie, mozesz zacząć od połowy porcji, moze organizm się przyzwyczai, jak takie ciśnienie wystąpi jeszcze raz to sprzedaj supla. Badałeś ile czasu to ciśnienie się utzrymuje?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4500
nadciśnienia raczej nie mam, odżywkę brałem 15.30, trening skonczylem kolo 16.50. Teraz mierzyłem ciśnienie i mialem 150na95, zobaczę jeszcze jutro w dzień jakie będę miał

BAYERN MONACHIUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4500
wcześniej miałem podobne jazdy przy No-xplodzie 2.0 i po tygodniu sprzedałem, ale ciśnienia nie mierzyłem. Przeskoczyłem potem na NitrobolonaII i było ok

BAYERN MONACHIUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
byc moze zle reagujesz na ktorys skladnik tego suplementu, badaj caly czas cisnienie,w razie utrzymywania sie takiego wysokiego zglos sie do lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejny cykl,dopasowanie odżywek.

Następny temat

NITROBOLON 2 POWDER ??

WHEY premium