SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat ze Stekiem Kreatynowym :D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55


Witam:D
Na początku napisze ze chciałbym zakupić Carbo +Bcaa i do tego Steaka tyloko sie zastannnnnnawiam nad :
UNIVERSAL Shock Therapy 1008g
VPX SPORTS No Shoutgun 810g
UNIVERSAL Storm 821g
SCITEC Trans-X 3500g
Aplodan 111Kaps
I co o tym myśli cie co wybrać ? Bo w lipcu brałęm cykl Cell Pumpa a teraz chce przywalczyc ze Steakiem + Carbo + Bcaa jesli to sie przyda co myślicie prosze o porady bo weiem ze to dobre forum:) POzdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 420
Jak dla mnie NO schotgun jest warty uwagi sam go brałem i jestem zadowolony niesamowita pompa i wzrost siły juz po kilku dawkach poelcam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
halo:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 640
z tego co wymieniles zdecydowanie UNIVERSAL Shock Therapy 1008g i moim zdaniem warto do tego dorzucic Storma.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
j/w nic dodac nic ujac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3634
UNIVERSAL Shock - ostatnimi czasy jest nie oplacalny za taka kase, juz nie diała tak jak kiedys...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31076
KESH- SHOCK THERAPY działa nadal zaje*biście,miesiąc temu skończyłem cykl i jestem zadowolony nawet bardziej niż jak kiedyś z niego korzystałem. Więc pudło.

Frank.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
SHOCK to stack przedtreningowy, zawiera niewielkie ilości krety, ogólnie pobudza i pompuje, STORM to typowy stack kreatynowy, także SHOCK + jakaś pojedyńcza forma krety np. mono
lub SHOCK + STORM

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 303 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14177
UNIVERSAL Shock Therapy 1008g stack przedtreningowy – NO booster – już za 89 zł duża puszka
VPX SPORTS No Shoutgun 810g - stack przedtreningowy – NO booster – koło 1 grama kreatyny – koszt – 120 zł
UNIVERSAL Storm 821g - typowy stack kreatynowy - 89 zł duża puszke
SCITEC Trans-X 3500g - nie poelcany – nie ekonomiczny

Aplodan 111Kaps – za drogi produkt, nie jest to stack kreatynowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 303 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14177
A i nie słuchaj – pierd...eń w strylu „starsza wersja lepiej działa/klepała”

STORM – SHOCK – SHOTGUN cokolwiek wybierzesz będziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na kazdego wszystko inaczej dziala.Ja niedawno bralem shock i strom i z shocka totalnie jestem niezadowolony.1/3 puszki pod koniec wyrzucilem nie polecam nikomu.Po drugie shock to przedtreningowka co nie dziala a nie stack kreatynowy.

Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2008-10-21 14:13:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no shotgun: "Glukonian Kreatyny, Kreatyno-O-Fosforan, Tetrawodorek Fosforanu Dwusodu Kreatyny,, Wodorochlorek Etylowego Estru Kreatyny, Monowodzian Kreatyny, Magnezowy Chylat Kreatyny" ~1g kreatyny? ? ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na libido - ma być bomba :P

Następny temat

prosze o pomoc

WHEY premium