SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat z zestawieniem kreatyn, SOGI

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3730
Witam! Od poniedziałku szykuje sie ostry cyklon 7 tygodni nitroII + xpand + mono (dni treningowe), dieta i trening są, nie wiem tylko kiedy jaką kreatynę stosować. Moja niewielka wiedza wspierana przez "chłopski rozum" podpowiada:


mono (5,7 g) z rana z 30 g dextrozy + 1,5 g tauryny
nitro II (14 g) 30 minut przed treningiem + 1,5 g tauryny
zaraz po treningu dekstroza i białko
XPAND NF 18,5 g 30 minut po dekstrozie

dni nietreningowe

xpand z rana
nitro II po południu

Największy dylemat jest z kolejnością xpanda i nitrobolona. Co sądzicie o xpandzie przed treningiem a nitro po? Mi się wydaje że nitro nadaje się lepiej przed treningiem, ponieważ składniki wywodzące sie z no bostera, pozatym zbiera lepsze opinie niż xpand. Ponadto xpand ma też bcaa i więcej gluty w składzie co sugeruje antykataboliczne działanie przydatne po treningu.

Po głowie krązy mi też myśl brania mono i tauryny po treningu, a to z tego względu że na 30 minut przed nią łyknąłbym dekxtroze z białkiem co podniosłoby mi insuline i mono miałoby łatwiejsdzy transport.

W Dzień nietreningowy chyba dobrze rozpisałem dawkowanie supli?

Czekam na wasze opinie i wszelkiego rodzaju pomoc, zapewniam, że jestem wyjątkowo hojny w rozdawaniu sogów.

PS 1

Czy mogę do tego dodać glukoze?

PS 2

PS 1 to żart.



Zmieniony przez - Iryd_kg w dniu 2007-08-11 14:27:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3730
To że będzie za duzo zabawy nie ma żadnego znaczenia, pytanie najwazniejsze dotyczy domniemanej skuteczności takiego zestawienia. Próbował kiedyś ktoś czegoś takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
nie bedzie roznicy czy wezmiezs n2 czy xp przed treningiem
za to po treningu ZARAZ kreatyne + ew.wegle
a bialko 30min po treningu

pijac proteiny zaraz po treningu , wsiakaja one w Ciebie jak woda w gabke - marnujesz odzywke nic wiecej, odczekaj z 30min i dopiero wypij bialko, a potem zjedz pozadny potreningowy posilek
ja osobiscie bralbym: rano n2 , przed xp, po treningu mono (sprawdz sobie jak reagujesz na treningu po n2 a jak po xp - raczej nie bedzie zadnej roznicy, wiec i jak zamienisz kolejnoscia te 2 to nic sie nie stanie)

ps1. jak wezmiesz 5.7g mono to Cie rozsadzi , sugeruje 5.62g




ps2. ps1 to zart






ha ha ha
nie staraj sie byc na sile zabawny :)

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-08-11 14:42:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 777 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8196
Kupiles juz suple?? Jezeli nie to ja bym dolozyl 2-3 dyszki i zamiast mono kupil malego CP. A co do dawkowania to w dni treningowe ja mysle ze tak moze byc ale ja bralbym w DT Xp+nitro przed treningiem a mono zaraz po razem z dextro(no i ta tauryne do kazdej porcji chociaz nie wiem po co bo jest w dextro:/)
dopiero 30 minut po tym bialko

a w DN: rano naczczo Xp a po poludniu Nitro+mono
PozdrO

Zmieniony przez - HoligaN90 w dniu 2007-08-11 14:47:13

Pamiętaj! Nie znam strzachu, więc jedź na plaże-przyzwyczajaj się do piachu!!!
http://www.sfd.pl/~TAJEMNICA_ZDROWEGO_JEDZENIA:_27_waznych_porad_~_!-t358150.html - Tajemnica zdrowego zywienia ~ !

http://www.sfd.pl/~TEST-_XP+CP_&_dodatki--->Masa_by_HoligaN90-t360772.html -Zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
tej twojej rozpiski to akurat nie zabardzo rozumiem
ale rano niro. przed trenem xpand. po trenie mono + dextroza
ew. zamiast rano nitro , mozesz dac mono, ale wtedy mozesz miec szybki zryw do kibla
a roznicy pomiedzy xpandem a nitro praktycznie nie ma zadnej
tu i tak dziala kreta, reszta supli to tylko wyciaga kase z potfela
nic wiecej

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3730
Suple juz kupione, cp + xpand + nitro2 byłoby chyba za grube, chce stopniowo walić coraz lepszy towar.

Porcji 5,62 bym i tak nie zwazył bo waga ma dokładkość 0,1 g

Rozumiem że następująca rozpiska byłaby lepsza:

DNI TRENINGOWE

RANO

nitro 2

PRZED TRZENIGNIEM

xpand

PO TRENINGU

mono z dekstrozą i tauryną

DNI NIETRENINGOWE

RANO

XPAND

PO POŁUDNIU

nitro

Wyjaśnijcie mi tylko czemu nitro walić z rana w dni treningowe bo nie kumam czegoś.


A białko po treningu z węglami polecał ellis w swoim arcie "dieta na mase - dodatkowe kilogramy dla wszystkich potrzebujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 777 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8196
Bo rano w DN dostarczysz krety z Xp a po co ci rano NO booster?? Sniadania ci nie spompuje. A bialko napewno nie po trenigu bo zamias budowac twoje skaly to wsiaknie w ciebie jak w gabke a efek mozesz sobie wyobrazic:D Gabka z woda nie jest wieksza niz bez!!!!!
PozdrO
P.S daj spokuj z tym nitro z samego rana. Dorzuc do pocji Xp przed treningiem

Zmieniony przez - HoligaN90 w dniu 2007-08-11 16:03:04

Pamiętaj! Nie znam strzachu, więc jedź na plaże-przyzwyczajaj się do piachu!!!
http://www.sfd.pl/~TAJEMNICA_ZDROWEGO_JEDZENIA:_27_waznych_porad_~_!-t358150.html - Tajemnica zdrowego zywienia ~ !

http://www.sfd.pl/~TEST-_XP+CP_&_dodatki--->Masa_by_HoligaN90-t360772.html -Zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
jak masz xpanda i nitro to masz tam arginine, z tego powodu polecam je brać przed treningiem(pompa i te sprawy, wiec xpanda lub nitro mozesz zamiennie stosować) po polecam branie mono z węglami i białkiem i do tego jeszcze witamin kapsułkę i zestaw post-workout idealny. Jeśli weźmierz mono po tr. to rano weź któryś ze stacków.
w skrocie:
d tr : rano nitro, przed tr. xpand, po tr. 5g mono
dni nietr. rano mono, wieczorem nitro, ja bym tak brał ale to tylko moje zdanie, zwłaszcza ,że ja rozpuszczam mono w carbo+izolat w mleku po tr. co jescze dla wielu jest niedopuszczalne... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 777 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8196
Kreatyne w mleku?? i jeszcze izolat??
Carbo + mono
a bialko 30 minut pozniej.

Pamiętaj! Nie znam strzachu, więc jedź na plaże-przyzwyczajaj się do piachu!!!
http://www.sfd.pl/~TAJEMNICA_ZDROWEGO_JEDZENIA:_27_waznych_porad_~_!-t358150.html - Tajemnica zdrowego zywienia ~ !

http://www.sfd.pl/~TEST-_XP+CP_&_dodatki--->Masa_by_HoligaN90-t360772.html -Zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3730
MOno tylko w treningowe będę brał


Holigan90 chodzi oto, że banan i he man polecili nitro2 i zastanawiam się czemu, osobiście mam na ten temat takie samo zdanie jak ty.

A xpand i nitro naraz to byłoby za dużo krety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 777 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8196
No widzisz i ja tez tak mysle. Ale sprobuj tak jak oni wkoncu dluzej w tym siedza.Tak to bywa ze kazdy ma inny punkt widzenia:/
PozdrowieniA

Pamiętaj! Nie znam strzachu, więc jedź na plaże-przyzwyczajaj się do piachu!!!
http://www.sfd.pl/~TAJEMNICA_ZDROWEGO_JEDZENIA:_27_waznych_porad_~_!-t358150.html - Tajemnica zdrowego zywienia ~ !

http://www.sfd.pl/~TEST-_XP+CP_&_dodatki--->Masa_by_HoligaN90-t360772.html -Zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3730
Sogi rozdane, choć nie wszystkim weszły, czekam dalej na wasze sugestie bo jak narazie to mam tylko większy mętlik w głowie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zrobić własnego GAINERA?

Następny temat

WPC 100% + thermo speed extreme!

WHEY premium