SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat - clomid + alkohol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 564
Witam. Dzisiaj skończyłem cykl na mecie (100 tabsów) i w zasadzie powinienem dziś jeszcze przed spaniem wziąć clomid. Mój dylemacik jest taki, że w piątek mam impreze dobrego kumpla, z którym chciałbym się napić. Tabletek climidu mam 12. Proszę o radę - mam może od soboty zacząć odblok, czy teraz zacząć i przed popijawą skończyć ? Ogólnie mówcie co uważacie na ten temat. Jeśli nie będzie innego wyjścia, to zrezygnuję z picia, jednak wolałbym znaleźć jakieś rozwiązanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
nic Ci się nie stanie,poza odwodnieniem -czyli stracisz wszystko co zdobyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
pij chłopie i udanej imprezy

stówka mety to nie cykl
na drugi dzień zrozumiesz co to odwodnienie i jak to jest nie czuć nabicia
w takich momentach aż tęskno za bombką

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 564
Jakby co to dawno już po półmetku a ja spokojnie siedziałem i nic nie piłem :D Jak widziałem te nawalone banie to mi się już odechciało. Bez alkoholu bawiłem się jak nigdy ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
no to spokojnie siedziałeś ,czy się bawiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecyuj sie chlopaku co chcesz od zycia
albo cwiczysz, albo walisz

ale co my sie tu panowie proukujemy- jesli padl juz ten temat to decyzja juz pojenta(on chyba nie jest 5-letnia nieswiadoma zagrozen cureczka tatusia)
ten temat to proba uciszeia sumieia "po"- ze niby cos robilem w "tym" kierunku- niestety nie wyszlo

DO AUTORA
ty sie beziesz czul jak zuzyta, zpompowana guma firmy duralex, a ja bede sie smial i bede rosnac
wlasnie w takich momentch mozna zobaczyc ruznice miedzy......dopisz sobie sam
i nie rob takiej miny jak pompowana lala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex- to juz kolejny temat w ktorym autentycznie poziwiam twoja subtelnosc i opanowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
jeden dzień jak popijesz nic ci nie będzie clomid weż w ten dzień tylko np rano nawadniaj sie przed i po imprezie dużo witaminy c i możesz imprezować po 100mety momo kreatyny mile widziane.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
A i tak po tej imprezie zgubisz 80% wagi, która wpadła Ci an tym "cyklu"

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 564
Normalnie się bawiłem, na mecie zrobiłem 5kg i spadłem tylko kilo. Więc jest dobrze :F
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PH !!!

Następny temat

Sylwester

WHEY premium