SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dwumiesięczny cykl redukcyjny - co kupić?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
Czesc. Mam pytanie proste jak wasy Pilsudskiego , tzn. jakie suplementy/odzywki za laczna kwote 400zl kupic do dwumiesiecznego cyklu redukcji tluszczu? Zawrotu glowy dostaje juz od tych najrozmaitszych spalaczy tluszczu. Na obecna chwile sklonny jestem kupic Tighta, choc nie wiem czy jest cos mocniejszego (pomijajac thermala). Chcialbym do tego dorzucic bialko i aminokwasy, bo chyba tak bedzie najlepiej.

Prosze o Wasze sugestie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no to Tight, białko o jak najwiekszej różnorodności, aminki rozgłęzione, do tego jeszcze możesz dorzucic lecytynę i omega3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
A Redline czy Stizm?

Pod pojeciem roznorodnosc mam rozumiec jak najwyzsze BV, czy po prostu urozmaicony roznymi bialkami sklad?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
jak masz duzo kasy na białko to wez izolat bo tam wegli i tłuszczu nie masz co do spalaczy to to ja thermo speeda polecam ale jak masz kase to wez cos mocniejszego,o lepszym składzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HMB - przetestowalem na sobie.. jestem na drugim cyklu juz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
Co do HMB, to chyba zbyt duzo negatywnych komentarzy i opinii wokol tego produktu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pisząc białko o jak najwiekszej różnorodności miałem na mysli białko o jak najdłuższym i jak najstabilniejszym wchłanianiu, które by miało w składzie i białka szybkowchłanialne jak serwatka i białka b. wolno wchł. jak kazeina... i tp.
hmb ja osobiscie sobie chwale a w dobie gdy wydatek na nie jest nieduży to często nawet polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5856
a ja polecam zajefajny trening + zaje..stą dietke :D wtedy bedziesz mogł zaoszczędzić 400zł :D

Tylko Ciężka Praca Da Efekty

Siłownia u Walusia
http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Walusia_-t726065.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
Walus, oczywiscie o tym takze mysle. Przygotowuje sie do HIIT, tylko jeszcze musze do tego dobrac odpowiedni trening silowy. Diety scislej nie trzymam, poniewaz nie jestem zawodowym kulturysta i jest dla mnie zbyt meczace bieganie z kalkulatorem - liczac - ile kazdy posilek ma kalorii i B T W. Ograniczam sie do regularnego spozywania 6 lub 7 posilkow dziennie i dbania o ich odpowiedni sklad.

@apokalipsa: czy nie myslisz, ze zamiast HMB nie lepiej byloby dorzucic cos do spalania? Podczas szukania wykopalem cos takiego:
eca+ thyro cuts
i w kolejnym miesiącu
tight lub eca + t3.

Zmieniony przez - -MJ- w dniu 2006-03-27 15:59:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
-MJ- -spalacz zawsze bedzie efektywniejszy niż hmb bo hmb działa bardziej umiarkowanie ale za to wielokierunkowo, więc jeśli priorytetem jest zgubienie jak najwiekszej ilości tłuszczu to bierz spalacz, z tymi opatrymi na googlach nie tyle bym stosował ostrożnośc co nie bazował na nich ale brał je ze spalaczami które mają także kilka innych dodatków/właśnie tight np./
z eca natomiast zrezygnowałbym zupełnie na twoim miejscu.

jakbym miał ci to układać to w pierwszym miesiącu wziąłbym spalacz - jakiś dobry ale bez googli
a w drugim tight.- powinno wystarczyć jeśli resztę wraz z najważniejszymi elementami czyli dietą i odpowiednimi treningami masz dopracowaną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
OK, jedyna prosbe jaka mialbym jeszcze do Ciebie, to abys podal mi Twoim zdaniem godne uwagi: bialko i wspomniany spalacz do 1. fazy cyklu. Sry, ze nie moge Cie nagrodzic SOGiem, bo z pewnoscia sie nalezy. Dzieki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki do 200 zł

Następny temat

OLIMP MEGA CAPS

WHEY premium