SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dwudzielna rzepka.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kojarzę ale niestety nie mam nikogo do polecenia z tych stron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1699
Przasnysz, Pułtusk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1699
I bardziej ortopeda czy jakis fizjo? U jednego byłem, to nie umiał pomóc, zalecił ortopede. Ten prywatnie tak samo.

Dodam jeszcze, ze co do bólu, to jest on umiejscowiony na srodku kolana (niegdys bardziej rozlany) w jedny punkcie podczas napięcia mięśnia czworogłowego jak i biegania, przysiadow niekiedy tez, podczas jazdy rowerem raczej nie boli, czasem dyskomfort w tym obszarze.


Zmieniony przez - Czernin w dniu 2017-09-01 02:09:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czernin
Przasnysz, Pułtusk?


Najbliższej kogoś do polecenia to mam w Legionowie i oczywiście samej Wawie

Czernin
I bardziej ortopeda czy jakis fizjo? U jednego byłem, to nie umiał pomóc, zalecił ortopede. Ten prywatnie tak samo.




byłeś już u jednego i drugiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1699
Do Legionowa trochę daleko. Byłem tam w Mediqu z przywodzicielami.

Tak byłem u obu już w okolicy. Fizjo kazał do orto, a ten się niepopisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Bliżej niestety nie mam nikogo do polecenia, bo to kwestia jeszcze czy był odpowiedni zarówno fizjoterapeuta jak i ortopeda co często rożnie w małych miejscowościach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1699
Wybrałbym się do ortopedy z pilnym skierowaniem od lekarza rodzinnego. Ortopeda w Makowie mazowieckim.

Jednak nie wiem. Dwóch juz specjalistów z okolicznych niewielkich miejscowosci (3 i 10tys mieszkańców) nie pomogło. Mysle ze i tu byłoby to samo, bo lekarz odgórnie patrzyłby na rzepkę dwudzielną jako przyczyne tego.

Z kolanem jest w miarę. Rower dobrze podchodzi, szybki marsz, bieg na miekkim podłożu tez w miarę, jedynie na asfalcie kuje, zarywa.

Jest poprawa, jednak mimo tego normalnego specjaliste musze odwiedzić.

Rolluje też nieco czworogłowy w ok. kolana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czernin

Rolluje też nieco czworogłowy w ok. kolana.


problem może dotyczyć innych struktur i na poziomie na których rollerem nie dojdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1699
Mimo wszystko nie zaszkodzi.

Co radzisz? Konkretnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czernin
Przasnysz, Pułtusk?


W Różanie będzie ok ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szpotawe kolana a przysiad olimpijski

Następny temat

mcv mch mchc niskie - proszę o pomoc

WHEY premium