SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dwa miesiące na mił... pfu! Poprawę wyglądu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
Witam serdecznie. Na wstępnie pragnę przeprosić jeśli kolejny laik zalewa was głupawymi tematami. Przeglądałem dłuższą chwilę forum, i jedne tematy były bliższe, drugie dalsze mojej sprawie. Postanowiłem więc napisać swój.

Jestem człowiekiem średnio aktywnym... no w sumie jak każdy w dzisiejszych czasach. W sobotę i niedzielę chodzę na basen, cały tydzień jeżdżę rowerem, a od Czerwca do Listopada biegałem trzy razy w tygodniu po około 30min. Teraz przestałem ze względu na wczesny zmierzch i brak czasu. Sporo się uczę, a więc siedzę w domu. Mam 18 lat, 186cm wzrostu i ważę 75kg. Z motywacją i regularnością raczej nie mam problemów, o ile wiem z góry jaki mam plan i co robić :)

Chcę poprawić swój wygląd i nabrać lepszej formy na co mam "czas" dwa miesiące. Oczywiście później mam zamiar kontynuować ćwiczenia jednak pewnie nie z takim nasileniem, choć kto wie. Chciałbym żebyście polecili mi jakiś zestaw ćwiczeń, może ułożyli sami. I wypowiedzieli się na temat delikatnych odżywek. Mam masywne nogi (jak to się mówi, grube kości :) ) Nie jestem ulany ani też wysportowany, chyba normalny. Fajnie byłoby poprawić klatkę piersiową, brzuch, ramiona, aby się trochę wykształciły. Myślę, że wtedy masywne nogi nie byłyby tak widoczne.

Co jestem w stanie robić z moją motywacją:
-Wolałbym nie ćwiczyć z rana.
-Możliwe że będę miał problemy z regularnym chodzeniem na siłownie, i to 2-3 dni w tygodniu maksymalnie.
-Mogę ćwiczyć w domu codziennie, choć fajnie byłoby mieć jeden dzień wolny. Niestety nie mam możliwości zamocowania drążka.
-W soboty i niedziele chodzę na basen. Tutaj też chętnie otrzymam wasze rady jakie ćwiczenia wykonywać. Pływam dobrze.
-Mogę wrócić do biegania, podobnie ja wcześniej- 3 razy w tygodniu. 30min i co bieg, zwiększam o pół minuty. Choć nie chcę się skupiać na nogach. Na wiosnę tak czy siak wracam zawsze do biegania.
-Mogę dostosować się do diet i brania (delikatnych) odżywek.

Co mi polecacie? Nie chcę nosić traktorów ani schudnąć. Po prostu chcę poprawić swoją sylwetkę, zwłaszcza tułów.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1613
Zajżyj tutaj https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html. Co do odżywek jesli zaczynasz daj sobie narazie spokój. Poszukaj sobie jakąs diete a bedzie ok. Wszystko znajdziesz w tematach podwieszonych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
Rozpoczynam Areobiczną 6-tkę Weidera. Może później rozpocznę 8-min ABS. Chciałbym z tym, w warunkach domowych, wykonywać jakieś ćwiczenia na klatkę piersiową- co polecacie oprócz pompek? Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening, i jak brać kreatynę ? Po mono cykl z 'jabłczanem'?

Następny temat

ćwiczenie na barki - w FBW

Wiecej