SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dwóch wymiataczy!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407


Który jest większym "sadystą" w ringu?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407


Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Diamond i Tayson się znaja??

pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten biały gość to Dekkers?

Ale sie gość zmienił.jeśli to on
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
To on dragon jak możesz go niepoznać

A na serio to jest Dekkers na 100% przybyczył trochę silniejszy się wydaje.

pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Kto to jest ten Gosc obok Tysona? Kozak jakis? czy pała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
No kozak kozak..

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Bahamut - Reamond "diamond" Dekkers to kozak jakich mało, Dekkers ćwiczył Thaia od piętnastego roku życia i Muay Thai to jego pierwszy sport. Pochodzi z Holandi walczył w w kategorii do 64 kg ( ja waże teraz więcej niż on wcześniej 65 kg) W Tajlandii ludzie rozpoznawali go na ulicy i prosili o autograf. Kopał z siłą zawodnika wagi ciężkiej. Kopał tak silnie, że pomimo obrony wielu przeciwników nie było w stanie kontynuować walki! Kopał często tak szybko, że zablokowanie jego technik było dla przeciwników niemożliwe. Ten gośść jest poprostu żywą legendą BOKSU THAISKIEGO i co do tego niema, żadnych wątpliwości.

# Holender, 8-krotny mistrz Świata w kick & thai-boxingu!
# Zawodnik który nigdy nie poddawał się, zawsze szedł do przodu i cały czas atakował,
# Niezwykle wszechstronny (szczególne silna: broń lewy sierpowy i prawy lowkick), szybki i znakomity technicznie,
# Był to Muhammad Ali i Mike Tyson Boksu tajskiego! Zawodnicy nie chcieli z nim walczyć, bali się go, uciekali po ringu,
# Jeden z najwybitniejszych zawodników w historii sportów walki, żywa legenda!
# Stoczył ponad 210 walk, wygrał 190 z czego 95 przez nokaut (z czego wiele w Tajlandii!)
# Jedyny człowiek spoza Tajlandii który zdobył tytuł zawodnika roku ("fighter of the year"),
# Jedyny człowiek spoza Tajlandii mający miejsce w rankingu najlepszych stadionu Lumpinee (najbardziej prestiżowe walki Muay thai w Tajlandii), nikomu poza nim się to nie udało,

Bahamut - Ja mam teraz 16 lat i wątpie bym kiedy kolwiek osiągnął taki poziom jak Diamond, choć BARDZO się staram być choć w połowie tak dobry jak ON. Dekkers jest poprostu KRÓLEM THAIA.

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ogladalem filmik z mixem walk z jego udzialem, naprawde respekt tylko zmienil sie bardzo, glowa mu urosla troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Prawda. Bardzo się zmienił, zrobił się masywniejszy i wygląda jeszcze groźniej, ale w ostatniej walce w Pride przegrał tylko niepamiętam juz z kim, ale mam tą walke na dysku. W MT niema sobie równych.

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Ale niestety wszystko co dobre szybko sie konczy. Przeholowal po prostu. Walczyl nawet 2 RAZY W TYGODNIU!!! i niestety odbilo sie to na jego zdrowiu

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brewster broni tytulu WBO

Następny temat

Jak mam sie obronic

WHEY premium