SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duzy ból w stawie łokciowym......

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 688
Od pewnego czasu czuje taki klojacy bol w łokciu.Nawet podnoszac najmniejszy ciezar na biceps to kloje mnie w lokciu.Jestem traz w cyklu i nie chce przerywac trningow.Moze byscie poradzili jakies specyfiki,suplementy pomagajacy na taki bol.Non stop jem glukozamine,aktualnie smaruje mascia z ketaprofenem.Bior tez dece,wiec skad ten bol?

"Wysiłek czyni mistrzem "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 427 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6084
zwykly ketonal nie forte , nie jest jako tako mocny mozesz go brac lecz zapytaj sie dla pewnosci kolegow z dzialu doping

"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
Idz do lekarza, bo to moze byc cos powaznego, moze twoj staw lokciowy byl zabardzo przeciazany podczas treningów.
SKONSULTUJ SIE Z LEKARZEM. Odpusc sobie trening na jakis czas, zdrowie jest wazniejsze.
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 688
Tak ,tylko nie mieszkam w RP.A tu podejscie lekarzy do polakow jest bardzo dziwne,wiec lekarz odpada.Myslalem moze naswietlac lampa.Ten bol to tylko jak ruszam lokciem i wykonuje ruch na biceps.Pewnie jakis mikrouraz,pewnie cos ze stawem albo torebka stawową

"Wysiłek czyni mistrzem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474
Samoleczenie lekami w postaci maści odpada raczej, możesz spróbować, ale to raczej zmarnowany czas, polecam wizytę u lekarza mimo wszystko. I odstaw siłkę na jakiś czas, aż będzie dobrze.

No i zdrowia życze

Zmieniony przez - Czarny91 w dniu 2008-06-23 21:24:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam !
Idz na przeswietlenie i na konsultacje z lekarzem. Bo szkoda zdrowia chlopie, a z tego moze wyjsc cos niedobrego.
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 688
Juz mowilemnie mieszkam w polsce a tu wszelkiego rodzaju uslugi specjalne npjakrengen to musze poadac powod.I co powiem ze pakuje ,biore koks?troche lipa

"Wysiłek czyni mistrzem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474
No to troche lipka
To może spróbuj to nasmarować jakąś maścią czy coś

Mam nadzieje, że przestanie boleć
Bo stracony trening jest nie fajny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 427 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6084
zapytaj sie czy ktos ci nie moze zalatwic jakis lekow przeciwzapalnych , ketonal forte lub naklofen , po jednej pigule codzien przez 7 dni i bedziesz nowy.
Diagnoza lekarza bedzie jednoznaczna przestan cwiczyc posmaruj mascia na bazie mentholu i w miesiac bedzie wszystko w porzadku.

"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 688
ketonal mam ale to nie zamocne tabletki?

"Wysiłek czyni mistrzem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 688
No i czy ketonal nie bedzie kolidowal mi z decą,propkiem?

"Wysiłek czyni mistrzem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474
Ketonal z tego co wiem to jest przeciwbólowy bo mamuśka to wcina jak ją migrenka chwyta. Nie wiem, nie mam takiego doświadczenia jeśli chodzi o sterydy, ale na zdrowy rozum nie mieszałbym tych dwóch rzeczy, jeśli masz możliwość to przerwij cykl i napraw ten łokieć bo zdrowie chyba ważniejsze niż siła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile minut przed treningiem zjesc posilek?

Następny temat

Ciekawostki z świata sportu ! ***BARDZO CIEKAWE***

WHEY premium