SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża redukcja jak długo może trwać?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 337
Witam,
Jestem na etapie dużej redukcji. Z 124 kg na tą chwilę mam 115 kg. Trenuje systemem FBW trzy razy w tygodniu, bazując na ćwiczeniach złożonych. I pisze z pytaniem - jak długo mogę ciągnąć deficyt kaloryczny ? Zauważyłem że sylwetka oprócz zwykłego schudnięcia robi się fajniejsza wiec myślę że idzie to na tą chwilę Dobrze a trwa 2 miesiące. Ogólnie plany są ambitne, po redukcji chce zbudować masę mięśniową. I tu właśnie oytanie... czy mogę np redukować jeszcze wiele miesięcy? Jeśli nie to jak mam postąpić aby nie zaprzepaścić efektów a nawet nadal je potęgować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 337
Podbijam temat ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33012 Napisanych postów 23124 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277951
Redukcja to deficyt a deficyt nie jest optymalnym stanem dla naszego organizmu więc jeśli trwa zbyt długo lub jest zbyt głeboki to zwyczajnie zaczyna nam szkodzić w pewnym momencie , Ile powinna trwać redukcja to zalezy od wielu czynników jak choćby od tego jak była prowadzona . Ja zazwyczaj zalecam robic przerwe na regeneracje co +- 12 tyg gdzie wchodzisz na wyższe kcal/docelowo zero kaloryczne na 3-4 tyg i potem kolejna redukcja . Wiec jak jest duży balast do zbicia to takie cykle naprzemienne az do osiagnięcia celu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niewidoczne mięśnie proste mimo niskiego bf

Następny temat

Dieta redukcyjna i przejscie na Mase

WHEY premium