SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugie Podejście 2021 : Test Waterloo i trening Spartan Torso na max masę

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Zaczynam od 3 sekund.


4

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Chyba nazwa testu trochę odstraszyła-ale nie powiem,że i oto nie chodziło :)

W przyszłą sobotę podam już trening i dostosowania w zależności od osiągniętego czasu.

Będą też już filmy-na razie jeszcze czekam,bo prezenter nie w dyspozycji :)

Pewnie się skończy na tym ,że sam to nagram :)

Będzie naprawdę 6 tygodni ciężkiego treningu ze stopniowaną objętością i intensywnością-.

Niewielu to wytrzyma :)

Stąd tak istotny jest wynik testu.

Należy go zrobić raz i to wszystko-bez poprawek,bez dodatkowego trenowania pod test,bo to poźniej przełoży się na źle dobrany trening,którego nie wykonacie w całości.

Ale efekty i tak będą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
Pokonałem Napoleona

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Ojan ,jak zwykle w Awangardzie :)

Napoleona nie można pokonać-on to robił przez 1000 sekund i na jednej ręce ,bo drugą ładował pociski do dział (tak jak nasz Kmicic :) )




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Oglądałem trening Spartan na YT, szkoda, że nie dla mnie, będę poprawiał poza konkursem jedynie wiszenie.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Olo-ale to inny trening-po małych adaptacjach dasz radę go wykonać.

Zestaw ćw dopiero podam-nie ma tego nigdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Rozumiem, spróbować warto. A ja próbuję wzmocnić na różne sposoby chwyt np. idąc na bieżni trzymając się zwłaszcza słabszą lewą ręką. Dwa w jednym ćwiczenie dłoni i nóg.


Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nagrodę za poprzedni konkurs otrzymałem więc teraz mogę wziąć udział w " treningu Spartan " :)





Zmieniony przez - drazekm w dniu 2020-03-01 16:44:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No i co z treningiem spartan pomysl upadł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
drazekm
No i co z treningiem spartan pomysl upadł ?
Z powodu wirusa przeniesiony na późniejszy termin.
Siłownie zamknięte i dlatego jest konkurs pisemny, który można przeprowadzić w domu bez sprzętu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja do 40ki

Następny temat

Co jest nie tak ?

WHEY premium