SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl meta + wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1009
Cześć.
Myślę o kolejny cyklu tym razem meta + wino ostatni cykl przed redukcją na sezon letni, może się wyrobię z formą bf 8-10 % byłoby super.
Obecnie kończę cykl meta solo, zrobię odblok około 6 tygodni przerwy i chciałbym wejść na meta + wino (na inj przyjdzie czas i pieniążki).
Chcę się zapytać o dawki i czas.
meta 30ed i wino 30ed przez 8 tygodni bedzie okej czy za duze dawki ewentualnie któres zapodac przed drugim a któryś pociągnąć dłużej?
No i jaki odblok zastosować do tego podobny jak do mety solo czy coś więcej ?
Osłonki itd ogarnę, spokojnie. Chodzi mi o dawki, czas i odblok.
Pozdrawiam

ps. ankietę wypełniłem ale widzę, że nie pojawiła się w poście niestety


Zmieniony przez - fluent1 w dniu 2016-01-26 11:54:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koleszko, ankietta: https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html


edit:
a jak się nie pojawiła to wrzuć teraz


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-01-26 11:55:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1009
zioekt
koleszko, ankietta: https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html


edit:
a jak się nie pojawiła to wrzuć teraz



Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-01-26 11:55:44


Powinieneś mnie kojarzyć , koleżko ) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1009
1. WIEK: 23
2. WAGA: 83
3. WZROST: 170
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 110
-udo: 63
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2,5
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: metanabol solo
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: 180
-przysiad: 180
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kojarzę dlatego piszę Koleszko, a nie Ty dzia.du

Jak Ma być redu, to możesz dać mniej metki, albo zostać przy winie solo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1009
Tzn chciałbym jeszcze trochę masy złapać przez te 8 tygodni a później zacząć ciąć kalorie i zrobić małą redukcję. Nie jestem zalany z 13 % bf powinno pójść fajnie nie chcę schodzić do 4 tylko tak do 10 może 8 choć nie wiem jak z brzuszkiem pójdzie :)
To jak z tymi dawkami, czasem i odblokiem będzie jak myślisz :) ? No i redukcje jakbym chciał robić na pozostałościach z mety czy wina to pewnie na minimalnych dawkach byloby okej pojechac czy lepiej odstawić po cyklu i redukcje na kreatynie pociągnąć ?



Zmieniony przez - fluent1 w dniu 2016-01-26 12:06:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z 13 na 8, ciężko będzie. Ale jak chcesz coś trwale budować i redukować to jednak bym skłaniał się ku długim estrą testa A w 8 tygodni nie zrobisz i masy i redu, nie ma takiej opcji. Jak chcesz 8tygodniowy cykl, to albo rybki albo akwarium.

Na pewno, teraz po tym cyklu nie rób od razu redu, kalorie utrzymaj na lekki +, bo redukcje zaraz po zejściu z saa, skutkują dużymi spadkami.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-01-26 12:09:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1009
Nie nie, 8 tygodni masy. Później dopiero redukcje. Mówsz że ciężko z 13 do 8 idzie ? no to przynajmniej do 10 plażową formę ) Nie zabijaj we mnie dziecka które ma marzenia !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1009
jasne ja wiem, żeby od razu nie schodzić, spoko spoko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie wiem ocb już na tym cyklu wino+meta chcesz redukować czy masować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1009
Patrz, na meta + wino chce jeszcze zmasować, nic sie nie podlać wiadomo wodą może nie wiem czy wino temu zapobiegnie czy nie, ale nic tłuszczem. Teraz w zasadzie na mecie praktycznie 0 tłuszczu przyszło także myślę, że będzie okej z winem te 8 tygodni zmasować się. I później podtrzymać lekki plus ze 3 tygodnie, potem na 0 i potem jechać lekką redukcję. I co zrobie to zrobie. Myślę, że z moją przemianą materii pójdzie dobrze. Kminisz ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zaplanować redukcję po cyklu masowym

Następny temat

UG GH czy Peptydy ?

WHEY premium