SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl Metanabol + Testosteron cypio. Ważne.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
Ok. Plany były inne ale wszystko sie ciągle zmienia. Mieszkam ogólnie w Niemczech od ponad roku. Za miesiąc miałem zjechać do polski na urlop zrobić badania dokupić parę rzeczy ale wyszło inaczej :D z ciekawości poszedłem dzisiaj zrobić badania do polskiego lekarza i co się okazało wszystkie badania mam ciągle za darmo :d z tego względu zrobiłem tsh, ft3, Ft4, cholesterol i wszystkie badania hormonalne. Głównie interesuje mnie estriadol, progesteron, prolaktyna i test. No i ze zrobili mi te badania to dzisiaj poleciał pierwszy strzał cypio. Miałem zaczynać z metka ale spędziłem tu na forum pół roku najpierw zbierając informacje i stwierdziłem że narazie będzie sam cypio leciał 250mg e4d w poniedziałek i czwartek. Ta metke wrzucę może po 12 tygodniach ale nie wiem jeszcze dokładnie czy w ogóle ja jeść. Najlepsze jest to że zamiast zmienić igłę z 0.9 na 0.6-0.7 to wbilem ta samą igła co nabieralem 0.9 :D nie wiem chyba stres i w ogóle strach przed pierwszą iniekcja ale wszystko jest ok za tydzień odbiorę wyniki i będę zdawał relacje tu co jakiś czas albo jak będę miał jakieś pytania.


Zmieniony przez - aksel1992 w dniu 2016-08-15 09:30:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
A właśnie. Po co w ogóle zmienia się igłę? Naprzyklad nabieramy 0,9 a bijemy 0,7 nie można ta samą bić odrazu? mógłby ktoś to normalnie wytłumaczyć nie krytykując.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Dlatego że ta igła będzie już stępiona i druga sprawa miała styczność z zanieczyszczeniem z góry amp .Oczywiście nikt Ci nie broni ,możesz bić cały czas tą samą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




pozwole sobie zalinkowac ten film, bo pokazuje jak sie robi injekcie w higieniczny sposob. podstawka zdezynfekowana, ampulki przetarte wacikiem itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
A jak wygląda sytuacja z clenem? Jeżeli lecę cypio 250mg e4d to clena też mogę wrzucić na tym cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
w jakim celu chcesz wrzucić clena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
Jak najszybciej i najwięcej tłuszczu spalić. Obniżka kaloryczna już jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Masz poniżej 10% BF? Jeśli nie, to nawet clena nie dotykaj, takie środki sa na końcówkę, zeby dociąć resztki...

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
Ok zrobię tak jak mówisz. Na samej efce pojadę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol dla kobiet

Następny temat

Deka+susta+ metka+ winstrol = ???

WHEY premium