SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl 6-8 miesięcy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15496
1. WIEK: 36
2. WAGA: 83
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 112
-udo: 616
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA: jest dopięta w zależności od celu
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl - enan
8. TRENING: aktualnie FBW
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: enan 7 miesięcy, 250 mg e4d/e3d, PCT skończone w połowie sierpnia
11. POZIOM BF%: 13-14
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej do porostu owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: 150
-przysiad: 150

Chciałbym w grudniu wystartować z drugim cyklem. Na pierwszy cykl leciał sam enan przez jakieś 7 miesięcy, 250mg e4d/e3d. Najpierw leciałem masę, później redukowałem - teraz chcę zrobić podobnie, tzn. polecieć do maja masę (5 miesięcy), później jakieś 6-8 tygodni zostawić sobie na redukcję, ale to w zależności ile fatu wpadnie. Myślałem nad połączeniem enana i mety na start. Coś takiego:

1-8 meta 30mg ed
1-8 enan 250mg e4d może e5d?
9-? enan e3d

Może być tak?
Czy może przy takim długim w sumie cyklu jest sens polecieć metę np. 6 tyg. na początku potem np. 3 miesiące przerwy i znów meta na 6 tygodni? Czy zacząć metę i skończyć np. winem?



Zmieniony przez - garob w dniu 2017-10-06 11:15:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15496
U mnie akurat estro na cyklu szybuje szybko, takżw wchodzę na cykl i zaraz pewnie będzie ok.
Pytanie tylko czemu jest tak nisko. Skopany odblok?



Zmieniony przez - garob w dniu 2017-11-24 15:14:22

Zmieniony przez - garob w dniu 2017-11-24 15:14:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699677
Kiedyś rozpisywalo si Scyllę 6-8 tygodni , teraz 6-8 miesięcy . To jest Twój drugi cykl nie za szybko pędzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15496
Ale masz na myśli długość cyklu, środki czy coś innego raczej?
Już swoje lata mam :) więc chciałem dłużej na teściu polecieć, może jeszcze nie do końca, ale kilka miesięcy myślałem, że będzie ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Zacznij od redu a potem masa jesli cos. Meta troche dlugo 8tyg.
1-5 meta 30mg
1-5 enan 400mg(inj e4d lub pon/czw)
6-x enan 500mg

Nie rozpisywalbym dalej jesli chcesz leciec kilka miesiecy bo czas i tak zweryfikuje Twoje plany. Zobaczysz jak zareaguje watroba i uklad pokarmowy na mete i wtedy cos sie wymysli, czy dac mete czy cos innego co omija uklad pokarmowy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15496
Generalnie taki miałem ogólny plan, żeby jeszcze do grudnia zejść trochę z BF, i wejść na masę na te kilka miesięcy i reagować w zależności od tego co się będzie działo, a pewnie trochę fatu wleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Czy mniejszy poziom BF posiadasz tym mniej bedziesz lapal fatu i odwrotnie. Nie wiem na ile masz dopieta diete ale polecam dzial odzywianie jesli jeszcze tam nie zagldalea.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
Mety nie dawaj na poczatku. Po mecie 90% szans że złapiesz stagnację mimo podbicia dawek testa. Przerabiałem. Tutaj kamilknp chyba też fajnie komuś raz doradzał. Jeśli już dawać mete na początku to póżniej dwa lub trzy tyg przerwy i ponownie meta. Coś w tym stylu:

1-5 meta
1-13 enan
8-12 meta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15496
Dieta jest dopięta, w tej kwestii akurat nie mam generalnie problemów. Oczywiście, zjadę jak najniżej z BF przed wejściem na masę.
Co do mety to ciekawe co piszesz. Nie myślałem, że może wystąpić stagnacja, myślałem że podbicie teścia załatwi sprawę. Generalnie planowałem dłuższy cykl nie chcę flaków zajechać metą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Meta to jeden z silniejszych srodkow wiec potem ciezko ja przebic.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16070 Napisanych postów 18046 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196389
Lordwais
Meta to jeden z silniejszych srodkow wiec potem ciezko ja przebic.


Dokładnie. Dlatego na czas metki test w minimalnej dawce i w ostatnim tygodni mety podwoić dawkę testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
garob
Dieta jest dopięta, w tej kwestii akurat nie mam generalnie problemów. Oczywiście, zjadę jak najniżej z BF przed wejściem na masę.
Co do mety to ciekawe co piszesz. Nie myślałem, że może wystąpić stagnacja, myślałem że podbicie teścia załatwi sprawę. Generalnie planowałem dłuższy cykl nie chcę flaków zajechać metą.


Spokojnie po te 6 tyg możesz dać tej mety, przerwa dwu/trzy tygodniowa i kolejne 6tyg mety. Jeśli boisz się o flaki to daj mete inj zawsze łagodniej wejdzie i konkretnie zadbaj o profilaktyke. To nie jest jakiś harcore dla flaków więc spokojnie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

okres masy

Następny temat

Efektywna dawka HCG 500j czy 2500j ?

WHEY premium