SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drostanolone a progesteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 512

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

90

Wzrost

186

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

114

Obwód uda

68

Obwód talii

86

Staż na siłowni

15 z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B: 288 W 400

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl

Opisz swój plan treningowy

4x siłownia, 3x cardio

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

0

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycia

Stan zdrowia

Bd

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

2000

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka:115, martwy 130, Przysiad: 160
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 236
Witajcie :) Jestem na swoim pierwszym cyklu, który miał trwać 3 miesiące lecz jak zawsze u mnie dac palca to zabieram z łokciem :) stale cos dorzucam ale wychodzi na plus :) Była redukcja przed cyklem z 107 na 88 i na cyklu cypio 250mg e5d i meta z 88 na 101. Redukcja ze 101 na 90 cypio 250mg e5d plus oxa, klen i na ta chwile masteron 250 e7d. W tym momencie zmiana strategi i lece z masą :) cypio 250mg śr, nie i master 125 mg śr i nie. Problem pojawił sie na cypku z masterem...przez cały cykl walka tylko z estradiolem, od początku bicia mastera e zaczęło wywalać mi prolaktynę i progesteron( przez cały cykl te 2 hormony wogóle sie nie ruszały, cykl od 09.2020). To że master( 02.2021) nie musi blokować estrów to wyczytałem, i że bicie hcg( biłem 500ui co tydzień) z masterem moze wywalać progesteron.

01.03.2021
Prolaktyna 9,02 ng/ml 4,04 — 15,20
Estradiol III ↑ 88,8 pg/ml 11,3 — 43,2
Progesteron ↑ 0,18 ng/ml < 0,15

09.03.2021
Estradiol III ↑ 55,0 pg/ml 11,3 — 43,2
Progesteron ↑ 0,28 ng/ml < 0,15
Tu juz zakończyłem bicie hcg.


23.03.2021
Prolaktyna 6,43 ng/ml 4,04 — 15,20
Estradiol III ↑ 89,8 pg/ml 11,3 — 43,2
Progesteron ↑ 0,42 ng/ml < 0,15

Masteron ewidentnie podnosi mi progesteron, wyczytałem, że na zbicie progesteronu jest master wiec hehe mam problem? Domyślam się, ze odstawienie masteronu moze pomóc lecz nie wiem czy na pewno pomoże i za wczasu chciałbym sie zabezpieczyć co dalej. Czy progesteronem warto sie martwić? Libido średnio, faja stoi lecz brak chęci, humor dobry...zaznaczę ze wczesniej przy estradiolu 55 i progesteronie 0.32 tez faja stała ale średnio z ochotą. Pisze z telefonu wiec przepraszam jak wyszła kaszana.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94320 Napisanych postów 364260 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668578
Ale gdzie ty masz tutaj wybita prolaktyne ?.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 236
Progesteron. Wybacz jeżeli gdzieś napisałem prolaktyna, małe okienko, pisane na telefonie i mogło mi się pomylić. A jeżeli chodzi o prolaktyne, o której pisałem na początku to atakowałem cabaser ćwiartę na tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94320 Napisanych postów 364260 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668578
Ja bym sobie progesteronem mocno głowy nie zawracał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 236
Ja zawracam ze względu na to, że stale rośnie a stał, a bardzo mało o nim jest w sieci. A jak jest to zbijają winem, masteronem i provironem. A mi od mastera wzrasta :( Ale jak piszesz, bym sobie go darował to zaufam i ze spokojna głowa lecę dalej w przygodę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94320 Napisanych postów 364260 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668578
Tego mastera to bijesz kosmetycznie
A progesteron wybija pewnie hcg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 236
Pewnie kosmetycznie, pierwszy cykl a sam wiem, że za dużo środków jak na pierwszy. Hcg odstawione 3 tygodnie temu a tu rośnie, może jeszcze za wcześnie na spadek. Ale zostało mi go na 3 strzały i w między czasie dobijam npp. Zobaczę co będzie dalej z progesteronem i kontrola prolaktyny na npp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 419 Napisanych postów 1063 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22658
Wywal te hcg itak g**** daje jestem zdania żeby bić raz na dłuższy czas i na niskiej dawce teścia mostek większe dawki wtedy nie dość że jajka porzadnie poracuja i odpoczniesz se od towaru a nie xyagke podkowanie 500 iu które tylko podbija estro i progresteron dodatkowo

Dugi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski testosteron - Kuracja i czy konieczny odblok

Następny temat

Jak na czas dzisiejszy środki z IONS

WHEY premium